Споделена история от Други

Докога така!
Нямам големи надежди за промяна, но просто реших да пиша, за да ми олекне малко, тъй като няма към кого да се обърна. Момче на 21 год съм, но се чувствам много самотен. На визия съм симпатяга, момичетата ме заглеждат, занимавам се с фитнес-имам набито тяло (извините ме ако съм прозвучал арогантен. ), но пак съм сам.

Нямам си и един приятел, причината е може би в мене, но като си помисля никога не съм участвал в интриги, опитвал съм да помагам, да бъда забавен, но не се получава, накрая винаги ме предават. Знам, че приятелите в днешно време не съществуват, но и любовта немога да срещна. Имал съм приятелки, но не съм ги обичал, незнам какво е чувството да си с някой на когото държиш. За мене не е важна бройката, просто искам ЛЮБОВ, не искам секс и т. н. още съм си девствен. Толкова много ли искам? ... .. А и не пия, дали това е една от причините да не съм интересен, тъй като на всяка лекция колегите ми говорят:" Мале как се натресох... . ", когато отида на диско и си поръчам натурален сок ме гледат, все едно не съм от тази планета. Досега съм се влюбвал няколко пъти, но момичета ме отхвърлиха, тъй като съм турчин, те бяха-българки. Това има ли значение? Защото аз уважам всички религии и народи. Офффф... аре спирам, че... . Извинете ме... :(

Коментари

1.   Не се сдухвай. Религията няма значение. Търси твоята среда, развивай се, нещата ще се подредят от самосебе си.

2.   Спокойно, бе човек, млад си още, животът е пред теб, ще срещнеш момиче, което да те оценя и разбира! За къде си се разбързал?

3.   Здрасти, не всеки е съгласен да е с мюсюлманин, всеки гледа различно на това че си с друга религия, но на челото ти не пише аз не съм българин. Просто и повечето родители не гледат с добро око на това примерно дъщеря/сина им да са заедно с турчин/туркиня. Все пак 500 години сме били под робство и някои хора имат разбиране, че те трябва да си с човек с друга вяра, които преди много години е тупкал народа ти, за някой е обидно, за някои нищо не значи. чувала съм много пъти някоя, като е с турчин отсреща да кажат:Свършиха ли се българите че се захванала с резак (Извинявай за израза). Все пак на сърцето не можеш да кажеш недей да си с еди кой си защото е турчин. Вярата не всеки път определя човека. Чела съм много истории в които се пише че след сватбата, той те завлича в Турция, Пакистан, Индия ако щеш и те заробва за винаги, но има и доста жени които са съгласни да отидат с мъжа си където и да е. Не всички са принуждавани. Но все още има варвари които не зачитат жената. До колкото знам мюсюлманските родители и те не са съгласни много да приемат, друг човек различен от тяхната вяра. Но не съм сигурна, така съм чела на много места. Не знам какво да те посъветвам, какво да правиш какво да търсиш. Мисля само че основния мотив поради които момичетата бягат е това че си турчин. Е приятен ден :)

4.   Хем си се влюбил, хем не знаеш какво е чувството!? Май нещо се обърка..

5.   Абе хора кво ви става? Защо се хващате за религията на човека? ? ? Това, че е турчин какво значение има? Меко казано" кофти" е да съдят за теб по религия, външен вид или каквото и друго да било. За мен няма цигани, турци българи и т. н. А САМО ХОРА!

ДО АВТОРА:
Това, че не пиеш, не пушиш или не правиш нещо като" приятелите" си едва ли е причината. По добре не бъди като тях, а бъди себе си. Вярно, че различните в едно общество са отхвърляни, но така е и така ще бъде...

P. S И мен не ме харесват особено колегите, че не се напивам с тях, но пия. Не пуша и куп други неща, които не правя като тях, но това не ми пука, )

6.   номер 4 - момчето каза, че е бил влюбен и отхвърлен като посочи конкретни причини, което е равнозначно на това да не си бил с някой, на когото държиш. Като не вникваш в написаното, що си прайш труда да коментираш?

7.   От автора: номер 3 съглесен съм с тебе права си, но аз съм различен повярвай ми, не съм от типичните турци, които гледат жената да е затворена, да няма връзка със света и т. н. Искам момиче, не за да продължа рода си, а за да бъда щастлив. Много се нервя на такива хора, които например се женят само и само, някой да им роди деца, да им шета, глади... ... Но това го има и сред християните. Разбирам, че и родителите са пречка. Но наистина това толкова голямо значение ли има, все пак живеем в 21 век. Като гледам Сащ, преди години негрите(извинявам се за израза) бяха подложени на мъчения, а сега си имат президент, бракуват се, спортистите им са боготворени и т. н. Немога да го разбера това. Номер 5 аз съм си естествен и нямам никакво намерение да опитам алкохол и какво и да е било.

8.   Аз не мога да си обясня.. Ти си турчин, а пишеш без нито една правописна грешка на български, което е похвално, за разлика от нас" българите"! ;))
Виж какво, бъди такъв какъвто си, не си мисли, че като си турчин няма да си намериш приятелка, вярно е, че повечето хора гледат скептично на такива връзки, но имай търпение за всеки влак си има пътници.
По това което си написал мисля, че си добро момче, стискам ти палци! ! ! ;))
Ceki

9.   Давай по - смело! Не се страхувай, че можеш да бъдеш отхвърлен! Запознавай се с различни момичета, която те хареса, ще се получи :) А това, че си турчин не значи нищо!