Споделена история от Други

Индиго
Здравейте. От известно време се колебая дали да споделя своята история, но реших да го направя, за да ми дадете съвет, или поне да изразите мнение по въпроса.

Когато бях много малка, може би на около 10 години, започнах всяка нощ да сънувам точно какво ще ми се случи на другия ден. Сънувах всичко в детайли и то действително се случваше, с изумителна точност.

Бях много уплашена и се помолих на Господ да спре да ми праща такива сънища, защото всичко това ми се струваше много странно и неясно, бях все още дете и не исках да знам какво ще стане за в бъдеще, просто исках да живея живота си. Сънищата престанаха веднага след молитвата.

Години по-късно отново започнах да сънувам пророчески сънища, но по-рядко. За сметка на това открих, че интуицията у мен е много силно развита - докато говоря с някого виждам откъси от живота му и усещам как се чувства в момента или как се е чувствал в дадената ситуация.

Винаги съм била много странно дете - много високо интелигентно, дружащо само с по-възрастните. Много пъти ми се е случвало непознати да ми споделят историите си.
Какво според вас означава всичко това?

Твърдо смятам, че нямам някаква по-специална дарба, не мога да кажа, че вярвам и в такива неща, но и това, което се случва е много странно. Интуицията ми никога не ме лъже, задавам въпроса си и получавам отговора почти веднага.

Това с картините, които сякаш се изнизват в главата ми, също ми се вижда много особено. Оказва се, че усещам точно какво чувства човека до мен, без значение познат или не. Какво мислите? Познати ми казват, че съм дете-индиго, аз не зная.

Благодаря Ви за отделеното време и внимание. Поздрави. Весели празници....
П. П. : писах и в един друг форум с надеждата някой да ми отговори дали съм индиго и дали въобще според вас имам някаква дарба

Коментари

1.   Случайно да си сънувала напоследък резултати от футболни мачове! Кажи ще станем милионери и двамата!

2.   Здравей! Аз съм дете индиго също. Проверявах в интернет симптомите и отговарям на всички. Според мен и ти си такова. Щом сънищата се сбъдват винаги и всичко е вярно, значи имаш някаква специална дарба.
*Яса

3.   Ако наистина е така както го описваш, то неминуемо имаш някаква дарба. Но каква, и от къде, а и защо... един Господ знае. Дано все пак да ти е полезна, както на теб, така и на другите около теб.

4.   Номер 1 много си.... А до авторката, просто човек с преражданията му се развива това шесто чувство, това трето око, както се нарича. С всяко следващо прераждане, третото око на човек става все по-развито, тъй че това мисля че е. Баба Ванга казва така, за това, как се развива шестото чувство в човека и неговите ясновидски умения, а именно с всяко следващо прераждане, така че наистина плашещо е, но така стоят нещата явно :) а и донякъде е хубаво, тъй като можеш да помагаш на хората а също така и на себе си-да взимаш по-добри решения в някои ситуации от живота.
Спокойно, нормално е да си уплашена, то кой ясновидец не е бил уплашен от уменията си, още при осъзнаването че има такива? :)

5.   Хм.. ще ми е интересно да се срещнем.

6.   А аз пък колкото и да съм прост и обикновен човек, никога не бих написал подобно нещо: "Винаги съм бил много странно дете - много високо интелигентно"... Тази дарба не те прави нищо повече от нас - всички сме нищожни прашинки във Вселената

7.   Ами стува ми се доста интересно. Може би си представител на следващата стъпка от еволюцията.
Около хората има някакъв вид енергия, някои го наричат аура, други по друг начин но е факт че някои хора могат да усещат полетата на други хора без да го осазнават. Например когато сме в компанията на любимия човек се чувстваме спокойни и комфортно а някои други ни отвращават без видима логична причина...
Нищо чудно ти не само да усещаш това поле а и да разчиташ част от информацията съдържаша се в него. Просто следващ начин на комуникация. Все пак за момента хората използват 10% от мозака си, при теб може да се е отключило още нещо, малко познато до сега но носител на бъдещето...

8.   Супер, значи като сънуваш числата от тотото пиши пак

Пикс*

9.   Ако можеше да виждаш в бъдещето нямаше да питаш тук. Имаш силна фантазия примесена с информация от така наречените ню ейдж учения и вероятно добре развита интуиция. Радвай се на интуицията си но не се подлъгвай по индиго нещатата.

10.   децата-индиго не се ровят в интернет в анонимни сайтове и не търсят отговор от обикновените хора, защото знаят истината

11.   Очаква те доста самотен живот, ако не се научиш да живееш с другите и да им влизаш в положението. Не допускай да обърнеш дарбата си в проклятие - дори да си мислиш, че си нещо повече от тях, не допускай това да се превърне в твое основно самочувствие и светоусещане. Дарба имаш, но (засега) не и осъзнатост за правилното й използване. Комерсиализмът също не е път, по който бих те посъветвал да поемеш.
Ако интуицията ти наистина никога не те лъже, то следвай нея и няма какво да разпитваш тук или където и да е. Търси себеподобни, с които да споделяш - другите така или иначе няма да те разберат.

12.   Блазе ти, аз пък съжалявам, че много рядко помня гадателските ми сънища.

13.   Аз пък адски ще се радвам, ако имам такава дарба. Страхотно ще е да усещам какво мислят другите. С исключение разбира се на това да сънувам какво ще ми се случва всеки ден. Това може би е доста неприятно. Ех как искам да имам толкова развита интуиция. бих я изполвала сао за добро и за това да имам много приятели, за това да не изпаам ужасна депресия в каквато съм сега и задълително да помагам на хората, защото когато им помогна и видя благодарноста в очите им съм много щастлива и виждам смисъл от съществуването ми. Какво ли не бих дала за тази дарба :( НЕ ИСКАМ И ДА СЪМ ПРИКОВАНА В ТАЗИ ОТВРАТИТЕЛНА ДЕПРЕСИЯ И ФОБИЯ ВЕЧЕ АВТОРКЕ :((((((((((((((((((((

14.   Това е писано много отдавна, но ми се иска да споделя, че и аз съм индиго! На 24 години съм и ми е много трудно. Наистина много лесно общувам с хората, но сякаш искам да вляза в живота им и да го наредя. Когато ми споделят нещо съм на 100% сигурна, че знам какво е правилното решение! И така и се казва. Но проблемът ми е, че хората не обичат да се месят в живота им. Не искат да не слушат, а това ме влудява, защото знам, че съм права. Но те не го разбират, докато не го преживеят. Искам да спра да се налагам в живота им, защото ме намразват, но не мога. Когато знам, че съм права и това е винаги. просто не мога да си замълча. Иска ми се да общувам с други индиго, защото покрай мен има само нормални, които не ме разбират. Имам приятел с когото живея, който знае за мен и ме разбра, но понякога дори самия той ми казва да спра да бъда толкова директна с хората. Но не мога! Иска ми се да изляза или да си пиша с друг като мен, който да ме разбере. Който се дразни от несправедливостта! Моля Ви ако има такъв нека пише!

16.   Е аз съм индиго на 35год и по същия начин като теб №14 си изпатих от бъркането в живота на хората, но хората споделят прекалено често проблемите си в лични разговори или на мен така ми се струва.
Аз имам снимка на аура камера, ти имаш ли? Как разбра че си индиго?

17.   До номер 16 от номер 14. Преди няколко месеца започнах да се замислям сериозно какво се случва около мен. Защо винаги съм права, защо никой не ме разбира, защо сънувам сънища, които винаги се сбъдват, защо винаги, когато нещо ще се случи аз го знам предварително, все едно е сцена от филм, който вече съм гледала. Един ден си стоях във фейсбук и прочетох една публикация със заглавие "Как да разберем дали сме индиго" Цъкнах на нея от любопитство и когато се отвори страницата започнах да чета едно по едно характеристиките. Отговарях на всичките до 1! От там реших да си направя аура камера и така се уверих, че съм индиго!