Споделена история от Други

Иска ми се да искрищя, абе хора не сме вечни.
Здравейте, правокира ме една история, за това, че има хора които не те харесва и обратното.. Какво ли не ми е менавало наум, била сьм каква ли не, за да се харесвам на всички и то, защото харесвам всички около себе си... С течение на времето разбрах че не сьм аз тази която има проблем сьс себе си, а обратното.

Жена сьм, обичам цветните дрешки хубавите дрьнкулки, и ми се иска коато се погледна в огледалото да виждам сльнчевото момиче в менн, тьй като така се чувствам. Странно ми се струва това, че повечето хора се занимават с безмислици, и ако нямаш силна психика да ги удьржиш те завличат с простотиите имм, иска ми се да им искрещщя, абе хора не сме вечни, давайте най доброто от себе си, само така ще сте щастлливви.. Жадувам да се чувствам свободна навсякьде не само затворена в кьщщи... скривам се и поемам дьлбока гльдка свеж вьздух и започвам да усещщамм че това сьм си азз тук и сега без правиллаа и норми... Когато сьм сред хора слушам ги, за да не ги обидя нали сме хорра... амма то простотиятта е такова пропиляно време чак до безумиие Излишна неприемливва и поттискаща.. Ако щещ живеш за да се преобщиш кьм нормалното общество. а дали е така всеки сам ще си прецени. Нормалните сме луди а ДРУГИТЕ нормални, да ама не на мене тия.

Коментари

1.   Дамм... Нали знаеш, че в действителност адът го правят хората около нас. Винаги ще се намери някой, дето да те нерви, да ти се бърка в живота или да ти пречи по един или друг начин...
Ами това е! -Просто не го допускай, не им цепи басма и не им позволявай да ти се разхождат по главата. Като усетиш, че някой се опитва да ти влиза в личното пространство, режи с голямата ножица, бий им по един шут и им давай направление без да ти пука изобщо. Иначе оставиш ли ги - колкото им позволиш, толкова ще те яхат...
Така, че не позволявай!
Успех! :)

2.   Не вдигай гарда по никакъв начин. Аз преди време го свалих и сега се хапя по д.. за какво ми беше да ставам добра и любезна с хора, които не заслужават и поглед дори.

3.   А не може ли да си добра и любезна и пак да не позволяваш на хората да ти се качват на главата? Защо трябва да има само два начина? За англичаните казват, че ти се усмихват и зад гърба си завъртат кранчето. Научи се да отказваш любезно, това е игра, която играем хилядолетия вече. Това е, което ни различава от животните. И така нека обобщя: има 3 възможности: 1. оставяш всички да те тъпчат 2. ставаш агресивна и отвратителна 3. усмихваш се, любезна си, но държиш на твоето...

Лола

4.   Благодаря, за коментарите, като предварително се извинявам за праворисните грешки... След като ги прочетох, стигнах до заключението, че за да живееш хармонично трябва да приемеш случващото, като не отдаваш значение на маловажностите в в конкретния случай те са излишни...