Споделена история от Други

Каква конфигурация да си сглобя за PUBG
Здравейте. Моля редакторите да ми пуснат историята ако може, понеже се чудя. Според мен спокойно с 900 - 1000 лева мога да си сглобя конфигурация, която да играя PUBG с над 60 фпс. Но може ли да ми кажете до 1000 лева процесор, рам, видеокарта и други, с които спокойно мога да я играя. Попринцип разбирам от компютри и мисля за сега процесора да е примерно Intel Core i5, но ако знаете по евтин но хубав, ако може кажете ми, Рам памет мисля да е 8 гигабайта и за видеокартата - мисля да е Palit Nvidia Geforce 750 или 1060 Ti понеже ги видях за около 300 лева в Desktop BG. Как мислите вие. Ако според вас няма да е хубава тази конфигурация, моля напишете ми в коментарите какъв процесор, колко рам и така нататък. Благодаря Предварително!

Коментари

1.   1060 Ti не е нещо, което съществува.

2.   Не можеш да играеш PUBG за конфигурация от 1000 лева. Само видеокартата ти трябва да е над хилядарка за да играеш със 70-80 фпс, защото играта е много тежка. РАМ-та ти трябва да е минимум от 6 до 8 със 2 или 4 слота. Компа ти трябва да е средно 2500 лева за да цъкаш такива тежки игри.

3.   1000 лева от сега ти казвам, че няма да ти стигнат (минимум 1600). Така или иначе ще ти кажа най-евтиния вариант.

Процесор: i5 4790k (или по-хубав модел от i5 серията) или Ryzen 1600
Видео карта: 750 ti, 1050/1060ti, rx 480 (една от тези, виж им цените)

4.   Струва ли си да си купя видеокарта която да е Nvidia GeForce GTX 1050 Aero 2 gb дали ще ми лаги

5.   аз съм с i5 6500 и Rx 470 4 ГБ, 8гб рам, текстурите са ми на High, антиалайзинга ми е пуснат, играта изглежда супер и ми върви с над 60 фрейма - ето това е един коментар на един пич дето играе играта и исках да кажа 1050 ti

6.   А и отделно от плесио си направих на сглоби си сам и ми излезе 950 лева с видеокарта която е 4 gb и е Radeon rx 560 или 580 и рам 8 гигабайта, процесор Ryzen с 4,20 Ghz, но има един пич дето си е направил конфигурация за 1000 лева и му върви перфектно играта с процесор Amd

7.   GTX 750ti е с две поколения нзад от 1060. Не се знае, дали и какво ще върви на нея след 2 месеца. 1060тка, ще изкара поне до 2020-а
Бях намерил една конфигурация:
http://spodeli.net/7/story-127403.html коментар 10.

Това, макар и с много "компромиси", би трябвало да ти кара играта над 60 и то без спадове.
Мисли за компютъра, като герой 1ви левел - можеш да вдигаш много неща по-него :)

Иначе, за тази цена, най-близкият и евтин варинат е Xbox One X.

8.   Аз съм номер 2. Сега ще вляза в нета и ще ти кажа името на човека, който прави сравнения на игрите с видеокарти, рам и такива неща. Братле, пича се казва Wolfgang и има един вълк оранжев за снимка на профила. GTX 1080 е най-добрия ти избор.