Споделена история от Други

Канал в YouTube?!
Здравейте! От много отдавна искам да си направя канал в ютуб. Веднъж си направих, но след това го изтрих. Проблемът е, че супер много искам да създам канал, но не мога да измисля какво да качвам. Не искам да е влог канал, а по-скоро да не се показвам и видеата да са направени със снимки. Моля, Ви дайте идеи, защото много ме влече и бих искала да имам канал!

Коментари

1.   И аз мислех да пусна такава тема

2.   Ами, ако не искаш да се показваш може да правиш топ класации, като Слави от The Clashers, например или да разказваш истории. И, аз напоследък искам да си създам канал и да качвам League of Legends видеа.

3.   факти, истории, мистерии и такива

4.   Бихте ли ми препоръчали някоя програма с която да правя такива видеа! Благодаря предварително!

От Авторката

5.   Тука едно не разбирам, искаш да си направиш канал, а не знаеш за какво да бъде той? ! Виж, всеки или почто всеки човек си има някакво хоби, нещо, което го влече, в което е добър. Канала ЮТюб е средство това, което правиш, което те влече и на което си отдал по-голямата част от свободното си време да достигне до повече хора. Създаването на канал само по себе си не виждам как ще може да те влече. Поне не в дългосрочен план. Казвам ти го от личен опит.
Аз така преди години си бях направил интернет сайт. Сайтът беше на тематика, която бе моето хоби по онова време. Нещо, от което разбирах и си бях отдал всичкото време. Много се бях отдал съответно и на сайтът, посредством който предавах на други хора знания и опит от това, което правя. Беше голяма мания :) В последствие си смених хобитата и приоритетите, а с това и сайтът постепенно изчезна от интернет пространството.
Наскоро бях решил като теб, че искам да имам отново интернет сайт. Не знаех за какво точно да бъде, но прости исках да си направя. Пробвах да направя подобен сайт, на този за който споменах, с надеждата, че старото хоби ще се възвърне. В началото бе голяма еуфория. Да обаче това, за което беше сайта вече не бе моята страст... сам се досещаш, че не след дълго зарязах страницата. Качването на нови неща в страницата за броени дни се превърна в едно досадно задължение, от което дори пари не печелех, а напротив - давах.
Искам да ти кажа, открии това, което наистина те влече, което може да практикуваш като хоби, трайно и тогава помисли дали това същото нещо може да го предадеш и на други хора чрез един канал в YouTube примерно :) Успех!