Споделена история от Други

Съучениците ми си правят каквото си искат, дори да е лошо
Проблема е че съучениците ми си правят каквото си искат. Правят диви и селяндурски неща и ме тормозят, не само психически, а и физически. Много са лоши. Отнасят се много грубо с мен, ама на никой не му пука. Доста често е така. Вече се чудя какво да правя, защото ми омръзна много, но на никой не му пука. Това вече не се търпи. В 7 клас съм сега.

Коментари

1.   От автора :Днес пак ме тормозиха. Сутринта ми викаха на ухото, а на обяд ме пръскаха с вода и се намокрих. Не ми се ходи на училище утре, но не знам какво да направя, за да не ходя, защото насила ще ме накарат да отида, защото не ми вярват :(. А спокойствието вкъщи е по-важно от ежедневния тормоз в училище. И забравих да кажа, че в това училище няма директор.

2.   Почвай и ти да ги тормозиш. Играл съм я тая игра. Бях 8 клас, сменил училището, и не се разбирах въобще с новия клас. Постоянно ме еб. аваха за всичко. Оплаках се на баща ми, той се оплака на класната, а тя един час излезе по средата на стаята и каза "моля моля не го тормозете, защото е специален и ала-бала", което ме накара да намразя и класната. Накрая разбрах, че съм сам срещу всички, включително учителите. Затова започнах да им отвръщам. Бях готов за бой. Бях готов ако ме пребият примерно 5 човека днес, да ги издебна един по един, когато са сами, и да ги пребия с камъни. Въобще бях психясъл, до това се стига когато учителите се държат като дебили. Може би не баш като мен, но трябва да знаеш, че спасението на давещите се е в ръцете на самите давещи се... в този случай.

А и интересното е, че като взех да ги еб. авам и аз, те взеха повече да ме уважават, почнахме малко повече да се разбираме.

3.   На кого не му пука, към кого си се обръщал/a досега? Можеш да се обадиш на 116 111 - национална линия за деца.

4.   Моите бяха абсолютно същите. Пушеха, пиеха, правеха секс на 13-14-15 години, и аз бях подигравана години наред, докато завършим, че не съм "отворена"като тях. От тези години ми остана известна травма, от която още не мога да се оправя, макар че мина много време от тогава. Единствено ще ти кажа, бъди и ти непукист, стреми се да градиш своето самочувствие и да не ти пука от мнението на околните. И без това не можеш да се харесаш на всички, а и не е нужно. Всеки има свой път в живота.

5.   Автора : До 3: На всички от училището се оплаках. Резултата е само че ми пишат по-високи оценки понякога.

6.   Тези хора, един ден ще станат подметката на света. Твоята задача в живота е, да се качиш над всички тях и да ги тъпчеш без милост! Защото, мило дете, те са нищожества пред теб :)

7.   От автора :А защо, когато се оплача, няма ефект?

8.   Родителите ти не ти ли съдействат, говорил ли си с тях?

9.   Миличък още малко остана! Децата понякога могат да са истински зверове! И мен също са ме тормозили знам какво е. Сега при кандидатстването проучи хубаво в кои училища смятат да ходят за да няма повторна вероятност да попаднеш в един клас или училище с някой от тях.

10.   6 е напълно прав. Сега може и да те "бутат", но после ти ще ги тъпчеш и повярвай ми - ще получиш много повече от отмъщение. Според теб колко време ще изкарат? Покажи им коя си през малкото им оставащо време, да се научат.

11.   До 10:Трябва да ми купиш риза, защото ми сбърка пола