Споделена история от Други

Постоянно ми се включва блуутут
Днес, докато се разхождах навън, по едно времето реших да погледна един резултат, след като го видях, си спрях мобилния Интернет, но след това доста често блуутута ми се включваше. Когато го спирах, се пускаше пак за известно време, но после спря. На какво се дължи това? Телефона е от края на миналата година. Също така понякога Ютуб спира, докато гледам клипове.

Коментари

1.   От автора. Днес се случи същото.

2.   Ако е от айфон не може да се изключва.

3.   До 2. Телефона ми е Huawei

4.   До 2. Ти ще кажеш, че не може да се изключва..

5.   Когато по погрешка натисна самолетен режим се включва сам