Споделена история от Други

Ставам късно
Почти всеки ден ставам късно. Към 11 или 11 и 30 ставам. Как мога да ставам по рано. Благодаря предварително

Коментари

1.   Като приключваш с дейностите рано, заспиваш рано и не пиеш кафета.

3.   Лягай си рано, за да можеш да се наспиш, намери си сериозна причина, заради която да ставаш използвай и волята си.
Успех!

4.   Спри да ставаш късно...

5.   Късно? Аз ставам в 15:00. XD

6.   Купи си будилник. Навий го.

7.   С аларма

8.   Завиждам ти, че можеш. Аз започвам работа в 9 и нямам избор, трябва да ставам в 7.
Колкото до въпроса ти, ами пробвай да си лягаш по-рано и не прекалявай с кафетата, енергийните напитки и т. н. особено след 2-3 часа следобеда. Като си изградиш навик да заспиваш към 11, а не след полунощ, съответно и ще се наспиваш по-рано и ще ставаш по-рано.

9.   Като си лягаш по рано!

10.   Абе хора аз например си лягам към 21:30, 22:00..и ставам към 11.12.13.ч. Може и цял ден да спа, пък нито пия кафета, нито енергини напитки, като ходех на училище винаги отсъствах първите часове.. Осъзнавам че си проспивам живота и не мога да го променя. Докато си помириша възглавницата и "припадам". Ситуацията май е сложна като се замисля..

11.   Автора. Имам аларма, но понякога не работи. Днес трябваше да, стана в 5 сутринта, но алармата ми не работеше.

12.   Аз имам този проблем от времето, когато бях седми клас ( сега съм на 35 ). Тогава някак си си обърнах режима и започнах да ставам късно, когато не бях на училище и след това на работа. В последните обаче около 2 години това се задълбочи и освен, че ме дразни, започнах и да ставам неотпочинал. Още, когато бях ученик се заричах да започна да си лягам рано и да ставам рано, но все не успявах. Сега съм си наложил най-късно в 12 да съм в леглото с тенденция да сваля часа до 10, 30. Зимата е особено дразнещо да стана в 11 например и докато се обърна вече е 1 след обяд и денят е към края си. Сега се старая в почивните дни да не ставам по-късно от 9, 30. Така хем мога да свърша повече неща, хем съм по-свеж през целият ден.