Споделена история от Други

На кафе и сладки приказки
Здравейте на всички потребители на сайта!
Имам идея, която с ваше участие може да се превърне в реалност. Всеки, който има желание нека се присъедини тук в моето виртуално кафене! Може да обсъждаме всякакви теми, може да поклюкарстваме, да си изразим просто настроението... В този хубав понеделник нека ни тръгне на слука, с чаша кафе и сладкиш, разбира се виртуално. Представете си нашето кафене, то не е илюзия, щом има истински хора, които седят пред компютрите си и искат да общуват. Нека всеки се чувства добре дошъл, нека всеки напише как се чувства и какво прави. Нека има приятелство, шеги, всичко, което бихте искали да кажете може да го сторите. Просто достатъчно сме чели за отчаяни и самотни хора, за несподелена любов и болки...
Искрено ваша: Lady Lora

Коментари

1-50 от 388

1.   Много е хубава идеята за виртуалното кафене. :)
Да, всеки тук пише за проблеми... които всеки има... Както се казва, няма човек, няма проблем. Но като чета, оставам с чувството, че повечето хора /като изключим деца на по 12-13 г. /, които страдат заради родителите си и няма какво да направят... та тия хора, възрастните, като че ли сами не искат да си помогнат. И колкото и банално да звучи, съдбата ни е в наши ръце, помогни си сам да ти помогне и господ.
Защо не предложиш тема за обсъждане - нещо, което те вълнува и да поговорим...

2.   Някой замислял ли се е за реална среща на редовните потребители на сайта?

Мег*

модератор - не и се надяваме да няма. Смисълът на сайта се крие в анонимността, зад която всеки може да сподели интимните си притеснения, проблеми и мнение. Не мисля, че точно редовните посетители, разкрили повече от всеки друг за себе си тук, биха се появили на такава среща.
Затова и няма регистрация, няма имена, снимки и т.н. тук - иначе, във фейсбук например човек може да се види и реално с реалните хора зад снимката, но ако всички хора имаха такава потребност, нас нямаше да ни има, нали?

другият модератор: защо пък не:) На който не му стиска би могъл да не идва:) Но, на тези, на които би било интересно да свалят маските... защо не. Разни хора, разни отношения към срещата...

3.   Това не е сайт за запознанства или за хора с общо хоби или някакви конкретни интереси. Така, че нека останем анонимни. А ако в ход на коментарите някои от нас усетят, че съответният човек им пасва както се казва мисля, че ще намерят начин да влязат във връзка помежду си.

4.   Съгласна съм, че не е сайт за запознанства и прочее, но не мислите ли, че в много случаи и визуалният контакт стимулира и помага? Това да видиш подкрепата и разбирането в очите на човека срещу теб, не е ли повече от това да прочетеш нещо в интернет?

Мег*

5.   Аз съм съгласна с втория модератор. Да се срещаме хората, които искаме. Никой няма да кара насила желаещите да останат анонимни.

6.   Изкарвам темата, ако има някой да иска да пием виртуално следобедно кафе да драска, че ми е скучно.

Лоша

7.   Аз съм момчето, което те пита за университета. Ти, май ме забрави и аз, съм от Бургас, искаше да ме видиш, хахаха.

8.   Хаха, ей как ме изпързаля, ама знаех си аз с тези hash-ове, отиди разбери.
С теб нали се разбрахме - чакам си снимката, недей се покрива ей хаха.
Бива ли да ме издаваш така, може да не искам да казвам от къде съм, още една черна точка добавям хаха.

Ти как си, как я караш? Айде да излизаме да правим снежен човек и да се пързаляме :))
Лоша

9.   Мейт, убиха ми желанието да ходя дори навън.. преди 2 сед. някъде бях с един фр. обикаляхме.. и сядаме на една пейка и виждаме 1 ченге, иска ни док. извикана и гледаме една жена, а тя била ограбена и познай, почна да ни вини, че сме ние.. спахме в 1во за няма нищо, вика ни, дрогирани ли сте, кви сте... а, ние дори не пушим цигари... голям филм. иначе съм екстра, хаха. Ще натрупа, хаха. :))))

10.   Ужас, те пък точно тебе хаха - най-кроткото момче. Я разкажи, как е да спиш в 1во, аз не съм прекарвала нощта там. Аз това лято на косъм се разминах в Созопол, без документи и единия полицай много си ме хареса и реши да ме покани на гости в районното, бая разправии и ме пусна все пак де.
Аз ако съм на теб сега ще я съдя за клевета хахаха и нанесени емоционални щети. Трябва да ходя да пазаря, а как не ми се излиза в този сняг... :)

Лоша

11.   Някой ден ще ти разкажа като излезем нанякоя пейка.. хахаха. Какво ще готвиш? ! Да, дойда и опитам твойте вкусотии... :))) Ти, остай и аз, трябва да готвя, хахахахаха. :))))

12.   Аз с криминално проявени типове не излизам хаха. Най-много да ме вземат за съучастник този път.
Ох, не знам, много се чудя, всичко ми се яде - голям апетит ми се отвори. Мисля пиле с картофки на фурната или пък едни бързи спагетки, че днес съм си казала, че ще се излежавам и почивам, не ми се занимава.
Ти какво ще готвиш? Хаха, като някои лелки тука.. кво лелки, бабки, само куките липсват.

Лоша

13.   Добре, добре... щом казваш.. :> Ще си правя пържени картофки, хаха.
И ще слушам Дъ Стрийтс... Лошааа, липсва ми мойта сродна Душа.. <3

14.   Едно чайче си пия и гледам как тук нещо облачно стана от що ли :D

15.   Еее, ей тва е готвене - пържени картофки хаха, ти си завършен Иван Звездев :)
Не разбрах сега аз ли съм твоята сродна душа или ми се оплакваш, че нямаш сродна душа? хахаха
Пак ли от телефона пишеш?
Отивам аз да си накупя някой неща.

Лоша

16.   ииии 14, идеално, чай щях да забравя да купя,
радвай се, че няма гръмотевици още. :)

17.   Реших да си направя пържени картофки.. няма да готвя...
Не съм човек който ще се оплаква, хахаха.
Да, от тела. :))))
Ти май ми се правиш, Ъ? ! o_O
xD xD

18.   Искам да си отвориш последния мейл и да внимаваш с отговора! ахахахаха :)

Лоша

19.   Черпя :) с аеро шоколад!

20.   Лоша, Лоша... хахахаха. Няма да издавам. :)))

21.   20, Давам ти точно 1 минута и после полудявам хаха.

19, благодаря,
черпя те с минерална вода клевер с лимон.

Лоша

22.   Открих нов зимен аромат :)

23.   Лоша, ходи ми се на плажа.. много е вълшебно. Поздрав-The Streets - Close the Book :)))))

24.   22. Чичко Рей, ти ли си? А, ако не си добре.. А, ако гледаш пиши.. :))

25.   23, мислех да те карам да излезем да се поразходим, но наистина е мноооого студено. Показах си муцунката през терасата и още треперя хаха. Благодаря за поздрава. Връщам с Snap - Rame, много успокоително ми действа. ;)

Лоша

26.   Лоша, влизала ли си в mIRC? А, ако да.. в кои канали.. ех, че култови времена бяха... :)))) Поздрав. Orbital - The Beach :))))

27.   Да, естествено, кой не влизаше? Оох, канали вече не помня, то беше преди 10 години, ами бургаските предполагам.
Как пък се сети за мирк, ако ми кажеш.. :)
Да, времената бяха други, и зимите, и снегът също.

28.   Лоша, добрите стари времена бяха.. как нема да се сетя.. Аз съм си Ъндърграунд ;) Кво да ти кажа.. липсват ми тези времена.. Поздрав. Рап Нация - Старата Школа. "Наща банда от Бургас е, ние първи сме в България. Ръце замахайте в този ритъм. " Ей, ей...

29.   ей, че ме подсетихте за това IRC. Вярно, различни времена бяха ееех

30.   Искам да кажа нещо, което вероятно никой не го интересува.
Но нали тук може да си говорим за всичко.
Става реч за потребителите в сайта.

Кефя се най-вече на коментарите на Лола и Ел. Те са мен са невероятни. Нито един път не е имало да не съм съгласна с тях.
Лоша ми харесва в 50% от коментарите си.
Не ми харесва нито един коментар от Кубрат-никога не съм съгласна с него. В което няма нищо лошо разбира се, хубаво е хората да са различни.
Не харесвам и на никой от останалите потребители с псевдоними мненията, няма да ги изброявам че са множко.

Знам, че никой не го интересува, но реших да го споделя:)

31.   С две ръце и два крака те подкрепям за Лола и Ел.
Особено за Лола. А Ел сякаш известно време липсваше или не се е подписвала, но сега виждам, че пак коментира и много се радвам.
А за Кубрат - той си е такъв, провокатор. Може в много случаи да не съм съгласна, но пък винаги ми е интересно какво ще пише.
От мъжете - BV - винаги много уместни и полезни коментари, умее да спори възпитано дори и с простаци, без да пада на нивото им.
Коментарите на Рей също много ми допадат, интересна личност.

Мен също има една личност, която ме дразни, от тези с псевдонимите, но ще замълча, да не става интрига.
Дразни ме, че само след коментарите, които са съгласувани с уикипедиа или гугъл се подписва.

Лоша

32.   Лоша, как си, кво правиш?

33.   Здравей, много добре, благодаря.
Пия кафе и разглеждам сайтове с наргилета за подарък на един приятел.
Ти как си, какво правиш? :)
Лоша

34.   Ха, Лоша радвам се, че пишеш. Да, Ел се беше позагубила, но сега се сетих пак за нея, защото се включи в няколко коментара. Сетих се и за Борония, която също пишеше хубави коментари, но незнам какво стана с нея. Немога да се сетя за въпросната дразнеща личност, която описваш, а може би и не е толкова популярна:DТи си знаеш коя е. Да, нека не стават интриги. Все пак не писах с такава цел, а просто да си кажем мненията без да обидим никой:)

35.   Пия 3 в 1 и гледам, че чичо Рей се появи.
Нямаш ли изпити?

36.   Дааа, вярно, аз скоро гледах една тема, в която беше писала и се чудех къде е. Между другото, Борония с един нейн съвет ми беше помогнала страшно много, благодарение на нея постъпих правилно в една ситуация, защото тогава бях много афектирана и объркана.
Като сме отворили темата - липсват и Дядо Торбалан, Росариос ли Росирос, как беше хаха.
Лоша

37.   35, аз малко ти се сърдя на тебе.
Имам още 2, учебника е отворен до мен, но вече мааалко ми дойдоха в повече тея организационни структури и смятам да си почина малко.

38.   Е, защо? Нищо не съм сторил.. Да не станеш агресивна...

39.   :D оле да. Доколкото си спомням въпросната Росирос се беше подвизавала с още 10на псевдонима:)Сетих се и за А., която пишеше цели романи. С нея не бях особено съгласна, тъй като не приемаше чуждо мнение. Беше твърде крайна и обиждаше с коментарите си, но иначе си личеше че е интелигентна и начетена жена.
BTW И аз харесвам много SNAP- Rame.
Чудя се сега какво да правя, не че си нямам работа, то винаги се намира... Ама ми дойде нещо лятното настроение, навънка пече слънчице яко и ми е едно готинко такова. Обожавам лятото и го чакам с нетърпение:)

41.   Също така липсва - Soul :)

42.   38, нее, каква агресия, аз съм толкова уравновесена хаха.

39, В такъв случай те поздравявам с Snap - Rame.

Не знам, то и аз имам някои задачки, но тези дни ми е едно мързеливо и отпусналоо.. :)
То лятото по 10 месеца го чакаме и като дойде - хоп, сякаш за миг минава.

Също така и Ралф, Чили.

43.   Лоша, от кога посещаваш сайта, хахахаха.
Опасна си, ей.

44.   Чили не съм го/я чувала, но Soul и Ралф-да.
А сега се сетих и за Приказната кралица, където щяха да я убиват, дано да е жива и здрава, нещо спря да пише. Дано всичко е наред.
Точно за миг отминава. Само Бог знае това лято къде ще го изкарам. И вече от есента-ако всичко е наред съм студентка.

45.   43, не знам, може би повече от 4 години.

44, мислех си, че Приказната кралица и Кървава победа са един и същи човек. След онази прословута тема, кралицата беше писала в други теми, така че май всичко е наред при нея, дано.
Ау, значи студентка, супер, стискам палци всичко да се подреди, както желаеш. Значи си последна година ученичка, така ли? :)

46.   Много приятна тема :)

47.   Ау, някой ми е дал отрицателен глас.

Лоша, всъщност завърших преди 3 години, но чак сега реших да уча. Преди нямах желание. Но сега поне наистина го искам и се вълнувам чак и чакам с нетърпение. Като вече съм се находила по купони и сега мерака е само за учене и трупане на знания. Естествено и запознанства с много нови хора.

Относно това от кога посещаваш сайта само ще се усмихна загадъчно:)

от hash: b54cb85df0

48.   47, a. k. a. hash b54cb85df0, може ли да попитам точно с кое не си съгласна от коментарите ми, кое те дразни и т. н.? Не разбирай въпроса ми погрешно, нямам проблем с това, и уважавам хората с различно мнение. Както сама каза, добре е хората да не са еднакви. Просто ми е любопитно...

Кубрат

49.   Хей, Лоша!! Къде си? Доволна ли си, хахаха.

50.   Тук съм. Предоволна, сега трябва да попитам ти доволен ли си? Ей това е мъжка дума.

51.   Доволен съм, хахаха. Ей това е женска дума.. хаха. И хора не ни обръщайте внимание, хахаха.

1-50 от 388