Споделена история от Други

Прословутите телефони
Здравейте!
Дойде време да си взема нов телефон, спестих си пари и всичко, само че... нямам идея към коя марка да се насоча вече. Всички са толкова гръмнали на пазара, че е трудно да избереш даже. А аз искам такъв който ще ме държи дълго време.
Чувам, че Huaweii набират доста голяма скорост. Но не е ли логично след като производството е толкова голямо, телефоните да са някак не толкова добри вече?
Търся мнения от вас, потребители на сподели. Споделете вашите впечатления от смaртфоните си, плюсове и минуси, как е телефона след една година ползване... И така
Весело прекарване на празниците!

Коментари

1.   Аз имам Huawei, а мъжът ми - Xiaomi. И двамата сме доволни от тях.

2.   Защо никой не се сеща за Nokia? За мен това все още са най-добрите телефони.

3.   Вземи си huawei, няма да сгрешиш. P20е около 900лв и е ок, ако имаш повече пари взимай p20 pro. Про версията има, една идея по-хубав екран и една камера отгоре(която е ненужна).
Срам ме е да си призная, но... ако искаш телефон който да ползваш дълго време, взимай iphone. Iphone е много пари, но в дългосрочен план е най - добрият(говоря за 2 години и нагоре).
Ако ще купуваш iphone, взимай 8цата. Новите модели са просто трагедия.. 8 plus ако имаш повечко, ако ли не, взимай чистата 8ца. Айде лек ден.

4.   Как 900 лв. за телефон, ей, хора!?
Това е една НЕжизненонеобходима вещ. Ако взимате 5 хил. лева заплата, бива, но ако ще го изплащате или ще събирате пари за телефон... съжалявам, но е глупаво.
Има смартфони, които също имат интернет, gps, достатъчно памет, за да се инсталира вайбър, например, но повече от това? ! Има модели за по 300 лв., вярно, не са за фукня, защото не са модерни, но вършат работа.
Казвам всичко това като човек, който има телефон за 900 лв. и Бога ми, не е златен, просто телефон... , който взех с детския си акъл. Не бих повторила.

5.   Благодаря ви, хора!
-Aвтор