Споделена история от Други

Ще просъществува ли България до 2050 г.
Отдавна мислех да изпратя тази тема, но сега вече не издържам да мълча и реших да я изпратя, като се надявам редакторът да вникне в съдържанието ѝ и да я публикува. Повод да я изпратя бяха: Българофобията, Защо? в "Други" и стихотворението "За България" в "Проза, литература". Но има още една много важна причина, която би трябвало всеки един българин да знае или поне повечето българи да я виждат. Ще започна с третата най-важна причина и в изложението си по-надолу в текста ще се позова на горните две заглавия.
Първо искам да заявя, че напуснах България по времето на комунизма защото системата не ми харесваше, но не съм престанал да обичам родината си България. По онова време не ми харесваха хората, които заради някаква привилегия ставаха партийни членове (на БКП). За мен това бяха хора подлизурковци без никаква съвест и морал, такива бяха и в отношенията си с другите хора с които се налагаше да общуват, било то в работата си или в други сфери на живота. Ако аз исках заради кариера да стана партиен член веднага щяха да ме приемат, защото са ме и молили, но аз такова двуличие не мога да проявявам, такъв порок не съм усвоил. Предпочетох да намеря начин да напусна страната отколкото да гледам как някои хора се подмазваха за да се облагодетелстват от системата. Същото става и сега само че на високо ниво и то с преклонение до земята към свои и най-вече към чужди господа. И всичко това се прави за задоволяване на лични интереси, без ни най-малко да се мисли за доброто на собствения народ.
От известно време гледам по YouTube видеота от Българска Свободна Телевизия, предаването Актуално с Велизар Енчев. Има много видеота, но това което ме озадачи беше на 01.02. 2019. В тези видеота има коментари от професори, историци, журналисти и всякакви други хора. Останах изненадан как всички коментират лошата вътрешна и външна политика на България. Занемаряване на националните интереси на държавата, а пълно подчинение на политиката на Брюксел и Вашингтон. Днес българските политици са предатели на българския народ и абсолютни слуги на западната политика, която е унищожителна за българския народ. Как може българските политици с погрешната им политика да принудят 2,000,000 млади хора да напуснат родината си??? Това не е ли геноцид към собствения си народ. Ако тази политика продължава аз
не виждам как България ще остане българска държава до 2050г. Дано да съм грешен, но както вървят нещата и събитията в световен мащаб много се съмнявам дали ще оцелеем. Ненавиждам такава политика, която е против собствения си народ. Идвал съм си в България 4 пъти до сега, но ако такава геноцидна политика продължава повече няма да си идвам. Как може един пожарникар да бъде министър председател, да управлява една държава. Знаете ли, че създаването на партията ГЕРБ му е продиктувана от Вашингтон и той ще бъде лидер на партията докато Вашингтон го иска. Днешните български политици даже не празнуват освобождението на България от турско робство. Само партията Атака масово празнуваха българското освобождение от турско робство с помощта на Русия. Ако не беше Русия едва ли сега щяхме да съществуваме като държава. Не само това, но българските политици позволиха на сащ да създадат 4 военни бази в България, без да ни плащат дори и 1 долар за тези бази, чийто ракети ще бъдат насочени към Русия. Това ли е нашата "благодарност" към руската освободителна армия. Искам да помоля тези от вас, които прочетете тази тема идете в YouTube и изгледайте всички видеота на Българска Свободна Телевизия да видите за какво става на въпрос.
Към автора на "Българофобията,защо?" искам да кажа, че българите не са българофоби, управляващите ги карат да изглеждат такива. Не вярвам да има българи които мразят България. Българофоби са днешните политици, които са готови да продадът България, и го правят, за лични изгоди. Прочети стихотворението в "Проза, литература" и мисли какво казва поета:
"боли защото трудно стана..
.... чедата твои си отиват
скоро ще се върнат,
щом свърши мрачната неволя."
Авторът на това стихотворение е професионалист и той с ясен поглед вижда какъв е живота в измъчената България.
Не забравяй, че съзнанието е отражение на реалната действителност. Пак моля редактора да публикува темата.

Коментари

51-54 от 54

56.   дядо, тебе ако наистина ти пукаше чак толкова за българския народ нямаше да избягаш в Америка, а щеше да стоиш тука в България и да се трудиш заедно с всички тези българи, за които уж толкова ти пука. И какво се фръцкаш, че знаеш кой е Ноам Чомски. Много хора знаем Ноам Чомски, че и доста други интересни имена. Аз имам чувството, че ти просто скучаеш и искаш да се намираш на раздумка и празнословие в интернет, като междувременно се пофръскаш какво си чел и какво и кой знаеш. Хората не ги интересува, разбери го това нещо.

57.   До 56

Мен па... мен па ме интересува!

58.   Аз не вярвам ато цяло планетата да изкара до годините, за които говориш. Като гледам какви катаклизми стават, какви заплахи за войни... абе, спукана ни е работата

59.   Номер 56 ако ти не скучаеш в живота защо влизаш в този сайт и ти на раздумка и за убиване на време. Нямаш ли други интелектуални интереси, които да ти запълват времето по-рационално вместо да се "разтоварваш" тук от скучното ти ежедневие. Аз защо съм напуснал България със сигурност е имало причина, а я кажи защо ти напусна България. Аз зная, за да си по-близо до хомосексуалистите и да се бориш за узаконяване на еднополовите бракове. А колкото за Ноам Чомски едва ли си чувала кой е преди аз да спомена неговото име. О да, сега вече можеш да провериш в интернета и ще разбереш кой е Н. Чомски. Аз какво съм чел и какво зная ти едва ли си имаш представа. Дори още два живота да изживееш пак няма да прочетеш това което аз съм прочел или да разбереш това което аз зная. Защото за да прочетеш и разбереш нещо, ти трябва да проявиш много голяма любознателност, а при теб такова нещо няма и никога не си го имала. Какво искаш да кажеш, че хората не ги интересува! Не ги интересува, че България ще изчезне като славянски народ от картата на Европа! И ти ли си от тези не заинтересувани? Ти със сигурност не можеш да проумееш накъде отива света, какво ги очаква хората и как нашето Европейско общество ще бъде унищожено. "Това ще е по-злобната версия на марксизма"-от Владимир Буковски. Хайде сега провери в интернета кой е В. Буковски.

51-54 от 54