Споделена история от Други

Тълкуване на сън
Ако някои е наясно с тези неща моля да помогне. Наскоро се запознах и то не кой знае колко с методът "поръчване на сън". Та преди седмица може би започнах да се опитвам вечер преди да си легна да си мисля за това което искам да сънувам. И два пъти вече ми се случи. Добре, но проблемът е, че когато се събудя помня някои неща от съня и с течение на времето го забравям и оставам само с две три изречения от съня ми.
Но нека ви кажа, че проблемът ми е любовен един вид. Имам проблем с едно момче, така да се каже. Преди месец първо сънувах/без да си поръчвам сън/как двамата сме колеги, а ние реално не сме. Искам да уточня, че сънят се усещаше супер реален и го помнех с детайли дни наред. Та, колеги сме. Пред нас стои една жена, която обясняваше някакви неща. Излизахме няколко пъти заедно от сградата и се връщахме. В един момент както си шушукахме двамата нещо, той ме погледна в очите, хвана ме и ме целуна супер страстно. Когато се събудих още усещах емоцията. След целувката ние излязохме от сградата и се озовахме до някакви казани и беше пълно с боклуци. Бяхме заобиколени от някакви хора, които не познавам. Изведнъж не помня защо, започнахме да бягаме. Оказа се, че полицията ни гони. Не знам защо. Опитвахме се да се скрием. Това общо взето беше един от най-запомнящите ми сънища напоследък.
Преди една седмица. Първият ми поръчан сън. И тук не мога да ви кажа какво сънувах. Просто се сещам, че отново сънувам същият човек и с него отново бягаме от нещо. Но нямам идея от какво и защо. Просто се сещам, че беше супер напрегнат сън.
Преди три дена. Вторият ми поръчан сън. Сънувам как аз и той сме в старата ми квартира и лежим на дивана. И аз сякаш гледах от горе как лежим. В един момент виждам аз как се опитвам да заспя, но когато съм до него просто не мога. Най-интересното е, че бяхме легнали по много странен начин. Така, че телата ни са на обратно. Тоест, че главите ни се докосват, но телата ни са на другата страна. Както и да е. В един момент той просто се обърна и ме прегърна докато сме легнали. И така аз се почувствах супер спокойна, както никога досега.
Надявам се да сте ме разбрали и да можете да ми помогнете да разтълкуваме тези сънища. Най-вече ме интересува защо все ни сънувам заедно как бягаме от нещо. И тези странни емоции, които изпитвам в сънищата ми и чувствам толкова реални.

Коментари

1.   В зависимост от това какво сънуваш, емоциите биват по-силни или по-слаби. След като сънуваш сънища как си с този човек, явно мислиш за него и това се проектира в сънищата ти, реално тя поръчката би станала така или иначе. Бягате от нещо, значи има и някакъв страх, нещо което те притяснавя, проблемът вероятно... Моят съвет е да не се заниваваш прекалено със сънищата. Те не могат да са сигурен носител на някаква информация, нито съответно могат със сигурност да бъдат предвестник.