Споделена история от Други

Има ли мъже, които знаят какво е Red pill / MGTOW ?
Здравейте,

аз съм мъж на 26 и се обръщам към мъжете, които посещават сайта.
Има ли от вас, които са запознати с философията MGTOW?
Ще се радвам да чуя мнения и от разведени мъже относно брака, който са имали и заслужава ли си наистина?

Коментари

1.   Здравей! Определен брой от посетителите тук знаят какво е това, а именно men going their own way. Движение за живот без нужда от връзка, не дай си боже и брак. Пълна свобода на съществуване. Един мъж обаче е mgtow когато му е писнало от любовни връзки и е бил в сериозни и дълги отношения с жена. Това се подчертава защото ако не си правил секс и не си бил във връзка се водиш не mgtow, а incel.

2.   В MGTOW средите виреят злобни комплексари, които са били зарязани от някаква жена. Не казвам, че всички са такива, но повечето са, по мои наблюдения.

3.   Човече, омразата, която редовно сипеш тук към жените, не е никак здравословна. Омразата трови само мразещия, а не мразения. Да мразиш някого само заради половата му принадлежност е повече от абсурдно и нелепо. Съжалявам, че си бил наранен, много ти личи, но не всички са като тези, които са те оскърбили, уверявам те. Вземи се в ръцете преди да е станало късно.
Казвам го с възможно най-добри намерения. :)

Ж,22

4.   Добре изглеждащите, успешни в живота мъже с постоянен приток на привлекателни жени ви гледаме MGTOW-тата и ви се смеем на глупостите...

5.   Колкото и човек да си мисли, че е прав в идеологиите си, светоусещането си и разбиранията си за живота, не съумее ли да остави поколение след себе си, значи е пълен тъпанар. Точка!
Отпада от еволюцията на човешкия вид.

6.   Общо взето мъже,които някоя жена е стъпкала емоционално и затова си го изкарват на всички.Дали ще е зарязан, дали ще му е изневерила, дали просто казала ,че не става за нея, но той вече се озлобява. Комплексари, които не могат да губят.

7.   Не смесвай Red Pill и MGTOW. Red Pill говори за приемане на реалността каквато е, без илюзии, и нагаждането към нея по най-адекватния начин (примерно почваш да тренираш, да заговяраш жени и тн.). MGTOW просто агитира за един "свободен" живот без обвързване с жени.

Освен това нашите предци са били ред пил до голяма степен, говоря за тук на Балканите. А тези дето са били мгтоу са старите ергени.

За мен лично и двете философии са крайни и са продукт на разпадащото се западно (западащо) общество. Поредните американски глупости, които завладяват Стария Континент. Американците докараха социалните медии и тиндър - двата основни фактора, водещи до днешното индивидуалистично, капсулирано общество и неограничена хипергамия, и съответно докараха и реакцията към тях - ред пил и мгтоу.

8.   Човек, каква е логиката да пускаш такава тема не виждам. Днес, който не знае за нещо какво е просто го проверява в google.

9.   Прехвърлих няколко поства в редит. Точно толкова жалки са, колкото очаквах. Някакви мъже-п*тки, зарязани от някоя мацка и сега мразят всяка жена. Толкова им е як живота, че си измислят специален термин да се определят и постват в интернет, да могат и себеподобните им да им кажат "браво" Абе, жалък circlejerk.

10.   Един пример : миналата година мой приятел беше бит от тъст и братя на съпругата си, защото я тормозел физически и психически. Последва развод, детето му го намрази, увисна с 60к. лв. за ремонти по нейният дом. Той изпадна в депресия, обеси се, и чак тогава тя си призна, че тормоза е бил изфабрикуван. Целта била да го изгони максимално бързо(но след ремонта), защото си била хванала любовник. Познавам дузина мъже с малко или много съсипан живот заради разни кокошки.В днешно време да се "бракуваш" е форма на мазохизъм. Сега просто няма никакъв морал, чест или достойнство, за да е възможно да просъществува една връзка дългосрочно.А брак за цял живот абсурд.

11.   От кога е това движение, респективно тази глупост?

12.   Тоест поредното движение на изостанали комплексари срещу жените? Милите те... до кога ще се мъчат да се борят срещу природата... Не става бе, няма как да стане.

13.   10, то има жени и жени. Това че си чул за някаква пачавра, не означава, че брака като цяло не струва.

14.   10 и 13 А то колко пачаври има от мъжки пол... Яд ги е, че вече не сме само ние прецаканите, а и те. И то само как ги прецакваме, горките много се бяха вживяли, че са "големите играчи". За това е и тоя яд и злоба към по-оправните жени, колкото е по-независима от обществените стереотипи и ги слагс на оная си работа, толкова повече ги е яд, че не могат да я използват за слугиня, да й изневеряват, да си избиват комплексите и т.н. Като се включиха треньорките, сега играчите седят тук като попикани мушката и бълват злоба. Изведнъж много запопнаха да се изйарвст жервти. Жалки номера.

15.   Автор: За пореден път се уверих колко изпаднали са всички в тоя сайт.
Абе къде видяхте, че сипя омраза срещу жените? Къде във въпроса видяхте нещо да казвам? Питам има ли мъже, които са чували за това нещо, че ми е интересно. Наскоро попаднах на такава тема, обичам да чета различни неща. Нито казвам, че го практикувам, нито плюя по жените.
Всички давате акъл, а всеки в тоя сайт е най-големия изпадналец и зад клавиатурата се правят на важни.
Айде със здраве. Това беше последното ми влизане

16.   Ауу, фенимистките наскачаха, и прогониха автора, дано сте доволни. До 14. Ето, ти си перфектен пример защо и тук ще има MGTOW фенове. НИКОЙ нормален мъж не би се занимавал с теб като ти чета размислите. Това важи и за останалите настървени женици/клакьорки. Дръжте се като животни, после пускайте теми къде са добрите мъже, и тн. :D

17.   Кокошарника и бета мъжете наскачаха веднага... Право на всеки е да определя живота си, и ако иска да е MGTOW не виждам на вас какво ви пречи? Колкото до red pill - далече сте от истината, нещата тръгват от един филм на една феминистка Кейси Джей, която докато го прави, разбира, че феминистките глупости, в които е вярвала безрезервно така са и промили мозъка, че не вижда, че има и друга истина - the red pill /червеното хапче/ идва от филма Матрицата, където Морфей го дава на Нео за да го извади от илюзията.

19.   Да ядете на феминистките лайната, комплексирани копелета. Много ви боли този феминизъм и си умирате от яд, че вече сте абсолютно безполезни за жените, ама свиквайте. Феминизмът набира все по-голяма популярност, и то в световен мащаб. :)

Жената избира, жената коли, жената беси. (Жената, не курвата. )

20.   Комплексиран си ти, тъпо парче такова. Темата даже не е активна вече, амс си толко тъп, че си решил да се включиш. Искрено ти пожелавам същите тея феминистки да ти счернят целия живот с изневери и други простотии, за които ще се чудиш как да дойдеш на себе си.
Безполезен е мозъкът в главата ти, който очевидно не служи за нищо. Копеленце, отивай сега да лижеш феминистките задници, за да изпаднеш в депресия, че си сам.