Споделена история от Други

Как да изкарам 100 лв за една седмица СПЕШНО
Здравейте, някой знае ли как мога да си изкарам 100 лв, за една седмица? Спешно ми е. Търсила съм много в интернет, пуснах и обява да продам някакви неща, но без успех. Мога да работя, на 18 съм, но не мисля, че някой ще ме наеме за някаква работа за 1 седмица. От наще също не мога да искам. Моля давайте някакви варианти. :(

Коментари

1.   В кафенетата търсят, раздаване на флаери, пари назаем, продажби в нета. Бяла карта, уж нямало лихва до месец.

2.   Аз се сещам за един начин. Ама щом си писала тук, значи няма да си съгласна.

3.   Момичетата които правят дегустация в магазините вземат толкова, хвани се уикенда сутрин и следобяд и си готова.

4.   №2 то твоето предложение е за час, не за седмица.

5.   4, още по-добре. Защо да чака още 167ч?

6.   Спиш с някой за 100 лв на час и си готова, а ако ти хареса пак за още 100

8.   Модератори, как може изобщо да ги публикувате такива като 2,4,5,6 ? И вие ли подкрепяте България да е Чалгария?

Като искат нека говорят така на своите дъщери, внучки, каквото имат там, ако нямат може майките си така да съветват.

9.   Ами много ясно, щом става въпрос за ебане, но не дай си боже, някой да поиска мнение са книги, които да чете, няма да одобрят коментарите една седмица. То какво му е интересното на това, да чака...

10.   Номер 6. Съжалявам ама коментара и съвета ти е плашещо брутален.

11.   Освен за сервитьорка в някое оборотно заведение за друго не се сещам. Ще имаш и бакшиш, което е супер. Но имай предвид, че е изключително трудна и стресова работа, казвам го от опит. Трудно е и да попаднеш на свестен шеф и да се договорите, че си искаш парите след седмица. Все пак дано ти се получи. Успех.

12.   Та това е смешна сума... А за спането с някой 100 лева е направо жалко. Минимум 400 трябва да искаш и то, ако е някой макс до 30 и прилично изглеждаш. Само да ти е пределно ясно, че тая работа хич не е лесна както обичат да разправят дебилите. Това НЕ са лесни пари. И особено тук в България с психясалите ганьовци. Добре ще е да не стигаш до там, няма да ти се отрази добре психически.

15.   Момичето просто пита как да намери 100 лв, не е казала, че иска да става проститутка, просто болните ви мозъци винаги свързват нещата със секс.
..
До авторката..
Не знам каква е причината да го публикуваш, но ако е нещо много важно за теб, то 100 лв не са наистина голяма сума и можеш да продадеш нещо или да го заложиш на заложна къща или да поискаш от приятел.

16.   12, демек цената ти е проблема, а не че ще спиш с мъже за пари.

18.   Номер 3, ти работил/а ли си някога на някоя дегустация? Плащат между 20 и 25 лв. Аз го работя това, защото успявам да го съчетая с университета, де да даваха по 100 лв!