Споделена история от Други

Баба ми ми говори неща за над 18 години
Имам един проблем. Аз още нямам 18, но моята баба ми говори за неща, които нямам още 18. Супер гадно е някой път, казвам й 100 пъти, че нямам 18 и резултат никакъв. Даже също най-нагло ми каза веднъж ЗА КАКВО ГЛЕДАШ ПОРНО, а аз нито гледам, нито съм й казвал, че гледам. Супер досадно е наистина, омръзна ми вече.

Коментари

2.   Загоряла е жената. Често се случва на тази възраст.

3.   Слагаш си една червена точка на челото и готово. А и тя харесва агнешко, не мислиш ли? Може да я съдиш за сексуален тормоз, а в затвора да и носиш памперси и кюлоти.

4.   A ти на колко години си? Ако си от 15-16 нагоре не мисля, че е чак толкова голям проблем и няма от какво да се срамуваш. Даже трябва да оценяваш факта, че имаш с кого от семейството да говориш за това.

6.   Ами трябва да се говори , запредпазване , за пазене от случайни контакти , да не се прави с всеки и човек да се пази .

7.   До 4. Да, на толкова съм, но не се интересувам от такива неща, за които тя ми говори изобщо, нито ги правя.

8.   За какво агнешко става дума? То и такъв сериал имаше навремето, но така и не схванах какво е това! Някой да ми обясни!

9.   Може да говориш с майка ти или баща ти, там на който е родителка баба ти и да ги помолиш те да поговорят с нея.
Аз лично не виждам нищо лошо в това, бих я приела като приятел и бих говорила с нея за тези неща. Това не е срамно, съвсем естествено е и ние всички сме гледали порно, самозадоволявали сме се или семе го правили с партньор. Просто да не ти пука, говри си каквото ти скимне, дори може да я провокираш с някакви неща. Иначе ако остане сегашната ситуация е страшно натоварващо за теб.