Споделена история от Други

Марка автомобил, който няма представителство в България
Интересно ми е, ако хипотетично реша да си купя марка, която няма официален дилър, сервиз или каквото и да е в България, как се поддържа такава кола, докато е в гаранция. Трябв за всяка повреда или смяна на масла да ходя примерно в Австрия да я обслужват ли? Виждал съм такива марки в България и ми е странно как осъществяват обслужването.

Коментари

1.   Ами жертваш гаранцията и си ходиш в друг сервиз. Но не те съветвам да взимаш такава кола, защото части се намират трудно и са скъпи. Все пак е добре да споделиш визираш ли конкретна марка, за да ти кажем повече.

2.   Е коя е тази толкова тайна марка?

3.   Аз няма да си купувам такава кола, не съм толкова богат, питам от любопитство. Виждал съм примерно Тесла, Бентли, Ферари, Ламборджини и се чудя как се поддържа това нещо в България. Доколкото знам, в България няма нищо за тях. Любопитно ми е, за едни масла в чужбина ли ходят. А не дай, Боже, да се счупи нещо, трябва да наемат пътна помощ до чужбина ли?

4.   Да, имам познат с ферари и ходи в Румъния в официалния дилър там за обслужване. Тия тъпите, които нямат нови ходят при бат Чаво в овча купел ;)

5.   Ами тия дето са си купили Бентли за сума ти пари, не ги ебе дали имат гаранция или не- отива в някой скъп сервиз, плаща и продължава да кара.

6.   Kaчва се на платформа и се кара в която държава има сервиз. Така се прави с всички екзотики.

Братан.

7.   До 5

Да, ама ако са наркобарони или фуболисти. Останалите хора са на различно мнение.