Споделена история от Други

Вижте си държавата, бе!
Гласувайте за ГЕРБ и хунтата, обиждайте Слави и триото, макар че Слави прави интервюта на млади хора, готови да се върнат и да променят нещата, обиждайте ги!

Вижте си държавата, бе!

https://www.youtube.com/watch?v=SDFPrE_GcB0&ab_channel=%D0%A6%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%9D%D0%90%D0%9F%D0%A0%D0%95%D0%94%D0%B8%D0%9D%D0%90%D0%93%D0%9E%D0%A0%D0%95

Коментари

1.   Ти какво направи за държавата?

2.   Бях на протестите и исках оставките и затвор на всички злобни муцуни в парламента! Сетиха се студентите да се организират, ама като им свършиха ваканциите, иначе бяха по кафета и наргилета!

3.   Слави,който драпа за политиката , защото там са мангизите, е същия като политиците ни. Само феновете му не го осъзнавате.

4.   Кой ги търси тези мангизи, бе , пич? Слави с 30-те милиона ли? Изобщо гледа ли кастингите на хората от партията му? Когато се осра онази и влезе в джипа на вожда, какво последва? Изгониха я веднага, както и трябва! А дори и да грешим за партията му ( аз не съм тук да ги агитирам ), дори и да грешим, какво? Да оставим да си стои така ли? Щото нали знаеш, че ГРОБ ще спечелят изборите догодина!?!? И ще докарат някой зам-председател, но нали знаеш, кой ще е през тези 4 години, а през другите 4 ? А през другите 4?

5.   Ама да управляваш държавата , не е като да се забавляваш и да правиш смешки . И , какво и е на държавата ? Може ли да обясниш .

6.   И според теб чалгарят Славчо и "отровеното" трио, дето един протест не могат да организират ще ни оправят, така ли? Боже, колко мъка има на тоя свят, Боже!

8.   Че той Главито отдавна си е в политиката, но сега се мъчи да е явно.
Едно време пееше на ВИС-аджии и подобни. Познаваше всички мутри, които пък бяха създадени от БКП и "бившите" комунисти.
На времето беше и първи приятел с Б.Б. Можеш да видиш и снимки как си шушукат.
Един от бившите му сценаристи, Росен Петров за кратко влезе в една политическа партия.
Като цяло Глави винаги е бил фурнаджийка лопата и се е продавал на най-различни партии през годините.
Шоуто му е доста манипулативно, а музиката му е доста зле.
Глави е Бареков 2, няма какво да се лъжем.

9.   Почти всели ден съм по протестите. Супер дразнещо е обаче, когато мина покрай някое заведение, да виждам десетки пиещи бира. Затова съм решил когато избухнат гладите бунтове, тогава аз да си пия бирата и да ги гледам по телевизията. Калпав народ!

10.   това "бе" не заслужава мнения

11.   Ама вие изобщо не вникнахте в коментара ми, а? Слави дава възможност на хора, върнали се от чужбина, които са образовани.

Номер 5, а държавата как се управлява (в момента)? С отвратигелна, нискоинтелигентна горила-пожарникар ли?
Изобщо, ти къде живееш? Или си прекалено малък или си тотално неадекватен (не се обиждай). Виж видеото, което съм споделил.

12.   №11 Дава възможност на хора свикнали на големи заплати да се върнат от чужбина с надеждата ние, които сме в България да им дадем по голямо заплащане и да се издигнат по стълбицата на собствената си кариера! Той и царя доведе Велчев и други тогавашни млади от чужбина, но за теб и народа ли помислиха те???? Тая попара с младите от чужбина вече я ядохме, ти обаче не си спомняш вкуса й.
Кога ще разберете, че бедните мечтаят за пари, богатите мечтаят за много пари, милионерите за милиарди, милиардерите за билиони и т.н. Никой който е вложил години в собственото си образование и издигане в кариерата си, не си ляга вечер с мисълта да те направи щастлив, те мислят за собственото си щастие и издигане още по нагоре по стълбицата на властта и богатството.
Никога не си и помисляй, че на света съществува човешко същество освен може би собствената ти майка, което да мисли за тебе, за твоето бъдеще за твоя просперитет.
Всички млади, които интервюира, който и да е бъдещ политик, мислят за теб и народа точно толкова, колкото ти днес мислиш за просперитета на седмото дете на циганката с десет деца от село долно нанагорнище.

13.   11, хората нямат да се върнат от чужбина. Там живеят хиляди пъти по-добре, явно само ти вярваш как ще се върнат и ще ни оправят. Слави е шоумен, който иска вече явно да се намърда в политиката.

14.   Българина сам си е виновен за всичко. Той и да сменим ГЕРБ с друг управляващ ситуацията ще бъде същата. Една от причините е диктовката от вънка на България. Много добре знаем как тръгна пратия АТАКА да взима властта, но в сублинния момент реши да се продаде. Явное че нещо го плаши и кара да се откаже от целия си план. Същата учест ще сподели и следващите, които се опитват да оправят държавата. И те ще бъдат принудени да преглътнат горчивия хап и да не се опитват да оправят държавата. Успех на изборите през май месец. Да сте ми живи и здрави, гледайте да не се претоварвате много с политика и следвайте примера на коментар № 9 понеже това ни остава само една до стоим и да работим кротко.

15.   Лизачите извадиха езиците-баданарки!? Това ли е морала на дългуча-"Докато хорицата се гъчкали, за да си получат номерцата за преглед, отнякъде изскочил Иван Кулеков, засече тогава наш репортер. Борецът за социална "правда" издърпал от опашката възрастен мъж и минал през охраняващите полицаи и US-организаторите с “паролата”: “This is my father” (“Това е баща ми”) - Авторе, такива ли искаш да ти оправят живота, тези лицемери ли ще помислят за народа? Явно си от същата шайка, щом ги величаеш!

16.   Слави ли ще оправя държавата леле! Авторе вземи порасни и мисли логично! Също така си оправи речника, това бе показва колко нискоинтелигентен си ти, не други хора!

17.   Слави е приятел с мутрите,нарича ги "добри момчета". Сега се е продал на БСП за пари. Колко струва да се направи телевизия? Кой му даде тези пари? Е, ако влезе в парламента ще видиш как ще гласува заедно с БСП. Тези,които прогониха младите хора от Бтлгария.

18.   До 11 - а защо трябва да им дава възможност? Те са имали възможност навън, учили са, изкарали са някой лев. Сега пък и възможност.

19.   Млади наивници въздишат по простотиите на Слави. Имал 30 милиона... я ги има, я ги няма, а и да ги има не значи, че не мечтае за 300.

20.   Никой не харесва държавата, затова ще гласувам за Billi the Puppet. Ако оправи държавата печелим. Ако не оправи държавата пак печелим. Второто поне гарантирано, защото се е доказал, че е по сблъсъците и репресиите.

Чорбаджията на курникът

21.   Аз държавата съм я видял, но в България 90% от хората, с които се сблъсквах, са подобие на " тия от парламента" дето всички им искате оставки, затвори и т. н. Те са представителна извадка на тва племе, дори и да има някои по- свестни нищо не могат да направят, голяма част вече са се и махнали. Квото и да го дъвчете, тва племе си заслужава държавата, в която живее.