Как да изляза от този затвор?
Здравейте! Имам нужда от помощ! Имам сериозен (ако може така да се каже) приятел от 5 години и няколко месеца ...в интерес на истината аз никога не съм му изневерявала, но за него това не важи :( Аз между другото съм едва на 20... през цялото време с него той ми е бил верен само 1 месец!

От близо 2 години не изпитвам нищо към него... знам, че звуча като някоя наивна и малка, но не е така... знам, че той ми изневерява, знам с коя и кога е бил, но проблема е че не го обичам и не искам да съм с него - опитах се няколко пъти да го оставя, но той не оставяше мен...

И аз отскоро съм на успокоителни, защото не мога да го търпя, а живеем заедно и той не иска да се изнесе! От известно време ме заплашва, че ще ме набие, ако го зарежа, а той ме е бил вече 2 пъти и не знам как да постъпя, защото много ме е страх ;(

А не искам да живея като робиня цял живот!!!!
Все пак живеем в 21 век, аз съм робиня на един комплексар! Как да се спася??? Моля ви помогнете!!!

Коментари

1.   А твоите родители къде са? Обърни се за помощ към тях!!! Успех!!!

2.   Мило момиче настъпи мизерника по средния крак! Настъпи го ама много лошо! Какъв е той, че ще те има за даденост, ще те наранява, "убива" или смачква още на тази възраст?! Сигурна съм, че си красиво и умно момиче, което може да се измъкне от тая ситуация, хващай си живота под мишница и пречукай негодника! Нищо не ти пречи един ден да си изнесеш нещата и да отидеш при роднините си без той да знае, а ако мислиш че ще отиде да те търси - изнеси се на хотел или някъде при позната колкото да отмине... Ако незнам, къде живеете - апартамент или къща, но ако е твое жилището извоювай си го... Стъпи здраво на крака като мъж, такива животни нямат право да ни мачкат а ние да седим кротко! Изобщо кой е той да те лъже и после да те заплашва?! Давай смело! Не оставяй така нещата, сподели с баща си... Нека и той ти помогне!

3.   Никъде, нищо не споменаваш за родителите си. Ако ги имаш или са близо до теб потърси помощ у тях. Те биха ти подали ръка във всеки един момент.

Ако нямаш тази възможност, помоли приятелки или приятели да те изтръгнат от него.Те също ще ти помогнат, по един или друг начин, стига да държат на теб.

Ако и това неможеш да си позволиш, най-добре ще е да съобщиш в полицията за физически и психически тормоз. Те веднага ще ти влезнат в положение, тъй като това е сериозно нещо. Не се страхувай да го направиш и знай, че той не би ти посегнал след това оплакване, защото ако след предупреждение нещата се повторят той влиза зад решетките.

Ти сама казваш, че си само на 20 години, животът е пред теб. Постъпи по един от начините изброени по-горе. Ако всичко това неможе да се осъществи пиши пак в този сайт, ще измислим нещо.
Успех!
SFA

4.   Ако не си му казвала че вече нямаш чувства към него, направи го. Кажи му че знаеш за изневерите му ако не си го направила. Ако той почне да се държи като олигофрен, да се прави на голям мъж и да почне да действа с насилие, викни полиция, съди го после ако трябва... да видим накрая дали ще е толко ербап както се казва.
Това е моят съвет. Просто не виждам по какъв друг начин можеш да се разделиш с него.

5.   Здравей казвам се Лазар и моя коментар е бързо бягай може и в чужбина но по далеч от него той е пълен нещасник, този който обича никога не нaранява любимия човек, можем да си пишем на емайла или skype.childeren@abv.bg: Lazako13

6.   БЯГАЙ МНОГО БЪРЗО.

7.   Телефон 166!!!

8.   http://www.animusassociation.org/bg/contact.html

9.   Здравей, според мен не трябва да се страхуваш и да си тръгнеш от него, отиди при близки и роднини, потърси помощ и защита, само ти можеш да се освободиш от този затвор. Доколкото разбирам той е голям изрод, затова бъди смела и си тръгни колкото може по-бързо.
успех