Споделена история от Други

На 20 без приятели и връзки .
Здравейте,
Тук съм да си излея душата.
Момче на 20 години съм от София. От скромно семейство, но не съм лишаван от нищо. На 16 започнах да работя и така до днес.
Завърших гимназия, записах университет, но в последно време изобщо не се чувствам добре. В работата ми провървя, но нямам приятели, нямам приятелка и се чувствам самотен. Заради пандемията не работя, онлайн обучение съм и просто нямам мотивация да се занимавам, защото е абсолютна пародия цялото това нещо. Не излизам често, седя в нас, не влизам в лекции и просто лежа в леглото и буквално си губя времето. Приятелка нямам и не ми е вървяло никога. Запознавам се с момиче, чатим си и накрая нищо. Нямам много снимки, не обичам да се снимам.
Когато споделя на някой за този мой проблем с момичетата, винаги получавам учудване и отговор :"Това не е възможно, млад си добре изглеждаш, а не си и тъп ".
Нямам мотивация за нищо, не знам какво да правя с живота си напред.
Ако някой има предложение, моля да го сподели в коментарите.
Благодаря за вниманието! :)

Коментари

1.   И аз съм така само че съм на 21, момиче. Щеше да е хубаво, ако можехме да се запознаем.

2.   Може би си в депресия? Намери ди хоби (книги, фотография). Вземи си колело. Излизай с него по-често. Прави си маршрути към места, където може да срещнеш хора.
Може да си вземеш фотоапарат и да излизаш, да снимаш нещо сред природата. Колкото повече излизаш навън, дори сам, толкова по-вероятно е да срещнеш нови хора в живота си!
Успех!

4.   Добре дошъл в 21 век. И аз съм така и познавам хора,които са постигнали повече от мен- и те са сами,без приятелки. А преди 20-30 години всеки мъж е намирал жена, дори и най-скъсания и смотан. Докато сега напълно нормални момчета си стоят сами. Немога да разбера,защо всичко се развалило така.

5.   До н 1
Ако искаш да си поприказваш с автора, който изглежда стойностен и сериозен младеж, има начин.
Пишеш тук, че се казваш Елена (примерно) и под това име ще го поздравиш с определена песен (пишеш тук заглавие и изпълнител) в Тубата...Той остава да влезе там и да ти отговори и така.
По този начин срещнах именно тук един страхотен човек преди години, желая ти успех!

6.   До номер едно, от кой град си?
М 20

8.   Започни да спортуваш редовно. Ще си намериш приятелка, целият живот е пред теб.

9.   Здравей приятелю, аз също съм в подобно на твоето положение. На 19 години съм и просто нямам мотивация за нищо. Последните 5 години се нагледах на какви ли не лицемери и започнах постепенно да се затварям в себе си. Викат ме да излизам, но някак си не се чувствам на мястото си сред много хора. Не мога да се отпусна, нито да намеря общи теми за разговор с повечето хора на моята възраст. На дискотека съм ходил само веднъж...нито пия, нито пуша. Най-добре се чувствам, когато отида на кафе или в парка с един или двама приятели. Имам чувството, че си пропилявам младостта и дано да не съжалявам след 10 години (живот и здраве). По цял ден си седя в нас ту на телефона, ту пред компютъра...от време на време прочитам някоя книга и те така годинките си минават. Как ми се иска да намеря повече хора като мен.

10.   Ето ме и мен, на 23 завършила висше и бе, приятели и гадже, също без цели на този етап. Преди бях голям екстроверт, всички ме харесваха, после нещата се промениха, до втори курс имах някакви приятели, после все токсични хора около мен, които отрязах, понеже предпочитам да съм сама, отколкото около хора, които не ме уважават. Седя си в нас, имма някакви спестени пари и не работя за сега. Ясно ми е, че трябва да напусна комфортната си зона, но някак си няма воля. И нови приятели не знам как ще си намеря. Мъка, мъкаа :D

11.   От номер 1: Номер 5, благодаря за идеята. Престраших се и изпълних това, което ми каза. Ако авторът има желание да се запознаем, го поздравявам с тази песен: Emil Lassaria & Caitlyn - Fiesta. Името ми в Youtube е Pink Panda и в коментара ми под песента съм сложила няколко емотиконки и съм написала: “Аз съм момичето”. Няма как да се сбърка. Ще се радвам, ако момчето от историята ми пише там. :)
До номер 6: От Бургас съм, а ти?

12.   До номер 10 , искаш ли да се запознаем?

13.   От 10:
Да, но възможно ли е тук?

14.   До 13, да виж коментар 5.