Не мога да го забравя!
Всичко започна началото на тази година. Отидох при мойте братовчеди. Видях го и не мога да го обясня с думи, трепна ми нещо. Женкар на, който почти всяка му връзваше. Първоначално не ми обръщаше внимание и това ме привлече още повече. Свикнала съм на всякъде и всяко момче да ми обръща внимание, и това по някъв начин ме заинтригува. Почнах по-често да ходя там само да го видя. След месец-два почна да ми обръща внимание. Найстина бях много щастлива когато си пишех с него, не мога да го опиша просто. Ще го наречем въпросното момче Гоги. Гоги и моят брат са си голями приятели. Брат ми го предупреди изрично да не се занимава с мен, преди да започне всичко и той със смях отвърна да е спокоен. Обаче от тогава почнахме да си пишем както са казали хората “Забраненото е най-сладко”. Бяхме заедно на купон и бяхме сами в стаята, аз бях на леглото, а той на един стол. Само си говорихме и брат ми влезна. Хаха не питайте, стана ми неудобно няма да си кривя душата. Мрънка малко брат ми, но нищо. На другият ден ме закара до къщата на роднините ми с моторът му. Прегърнах го, никога няма да забравя как си го прегърнах. Почувствах си го, че е само мой. На същият ден трябваше да се пребирам и се прибрах. Три месеца не бяхме се виждали после, заради карантината, но продължавахме да си пишем. Знаех, че се вижда с други момичета, ужасно се чувствах, но не му го показвах. Началото на лятото отидох там и за първи път се целувах с него, на един купон. На другият ден излезнахме вечерта с него. Това беше най-хубавата ми вечер през целият ми живот найстина. Бяхме заедно до 5 часът сутринта обикаляхме, пяхме, смяхме се. Дори тази вечер дори не му дадох да ме целуне даже. Говорихме си за много неща, дори за бившата му приятелка. Не че ми беше приятно, но съм добър слушател. На другият ден трябваше да си тръгвам и си тръгнах. Да си призная найстина много ми беше гадно, дори се разплаках пред баща ми. Пишехме си понякога от тогава. Исках да се видим, имах нужда от него, но за съжаление имам доста голямо самочувствие. Оправданието му беше, че не иска да ме използва, че не съм като другите. Обясни ми, че не може да бъде само с една. Тежко е да го чуеш това от любимият човек наистина. След един месец отидох пак там, обаче се държеше, че все едно нищо не се случило. Чувствах се ужасно. Преглътнах всичко и казах ще го забравя, той не те заслужава. Спрях да ходя там. Почнах да тренирам доста усилено фитнес. Исках да съм заета, да не мисля за него. След 3 месеца той ми писа няколко пъти да излезнем, да дойде до моят град. Обаче аз отказах, защото бях обедена, че иска да спи с мен само и му казах, че до седмица две ще дойда и ще се видим. Той се съгласи. Отидох там и разбирам, че вече си има приятелка и то сериозна. Сринах се тотално. Аз не бях му казала, че ще идвам там и като ме видя се изненада доста. И в момента си има приятелка. Не знам как да го забравя. Не съм някоя да разваля отношенията на хората. Убива ме мисълта, че за заедно някъде. Никога не съм имала сериозна връзка. Можех да имам доста пъти, обаче аз си го обичам доста и не мога дори да си се представя с друг. Не знам как просто да продължа напред. Никога не ми е вървяло в любовта и все си мисля че съм оручасана или нещо подобно. Покрай мен има доста мъжко внимание, но трудно някой да ме впечатли. Или ако ме впечатли някое момче накрая нищо не става. Родителите ми са разведени, живея при баща си. Той си е доста строг с мен и заради това не съм си имала приятел до сега. На 17 години съм. Чистя, готвя в нас и съм доволна от себе си като помагам. Семейство с възможности сме. Майка ми е била модел, както сега и аз имам тези качества, обаче баща ми.... както и да е. Не съм лошо момиче, та все на мен да се случва това. И найстина боли. След една седмица има рожден ден и се чудя дали да му го чиститя. Найстина много го обичам! Благодаря ви предварително! Найстина ми олекна като споделих с вас!

Коментари

1.   Офф.... Не си влюбена ни най- малко, просто искаш каквото ти се отказва. И ако можеш да създадеш интрижка/напрежение между брат ти и приятелят му, драма да има, най- ще ти е добре защото ще "завъртиш света около себе ск". Лигла! А и момчето открито ти казва че, не иска нищо с теб, най- много би те праснал ако не беше сестра на приятел.

3.   Мале какви станахте момичетата ....защо бе, ЗАЩО??!!!

4.   За съжаление така се трупа опит. Сега разбираш, че не може да имаш всеки мъж, когото искаш. Така е в любовта - случва се ти обичаш някого , а той теб - не, както и обратното. Добре дошла в живота на големите.