Споделена история от Други

Какво мислите за Стоян Колев и Тошо куката
Какво мислите за тези мъжкари? :)))))))

Коментари

1.   Толкова са готини, че ако бях жена, щях да им пусна.

2.   И двамата са скрити гейове.

3.   Стоян Колев явно е бил умно момче, но бая е изпляскал с лайната, които взима.
Тошо Куката, в него виждам еднин комплексиран млад човек, който крие комплексите си зад бицаги, ланец и черно облекло в стил мутра от 90те. Бях го гледал на гости на някакъв ютубър, та там непрекъснато се оглеждаше, флексваше, пипаше си ланеца и тн. Наистина комплелксиран човек с много личноатни проблеми.
Изводитен за мен са, стойде далеч от наркотиците.

4.   дегенерати/утрепки са и двамата

5.   Че са много смешни с изцепките си

6.   Както номер 3 каза, Стоян е бил с доста голям потенциал, но се е провалил заради боклуците, с които дружи и боклуците, които взима. Мисълта му тече доста бързо за някой "бавноразвиващ". Относно Куката - тотален кретен.

ДС, 21

7.   Нищо не мисля, защото не знам кои са.

8.   Куката е тотален перко...
В Пловдив обикаля около училищата и се прави на интересен пред децата... не, не е педофил - просто само деца му се вързват на глупостите и му се кефят, а той точно това търси.
Комплексар, който използва гърба на баща ви - някакъв полицейски шеф. Обикаля с един стар Мерцедес (кола на 20 години) и се прави на вървежен с един "деактивиран" калашник в багажника (всеки може да си купи такъв за 500-600 лева);
Ако види зор някъде - вади газов пистолет и стреля.