Споделена история от Други

Всъщност, аз не сгреших
Аз авторът на историята ,,Защо винаги бързат да ти създават чувство за вина", ето и линк към нея http://spodeli.net/3/story-158637.html, но и да не работи линкът, съм написал как се казва. Просто се сетих за един детайл, който може да се е оказал ключов за това, че забравих да си премеря температурата. Всъщност, аз първоначално се обърках и влязох въвъ входа за служители, където си поставих ръката и устройството ме пусна, но ми казаха, че тук е за служители, а за посетители е съседният вход. А двата входа, са точно един до друг. И аз, може би, подсъзнателно, щом като съм си премерил температурата на единия,не съм счел за нужно да си я меря и на другия, който е точно до него, но, това, охранителят не го е видял(,че съм влязал в другия вход, защото, той стоеше навътре). Така, че, може да се каже, че аз не съм и сгрешил, по отношение на това, че съм забравил да си премеря температурата, и нямам вина, но охраната, е помислила, че съм пропуснал да си поставя ръката. Според вас, има ли шанс, след края на работното време, охранителите от двата входа, да са се срещнали и тези, от входа за служители, да са казали на този, от входа за посетители, за моя случай и да се е разбрало, че не съм сбъркал? Защото, за съжаление, ще е нелепо да се свържа с НОИ, в моя град и да ги моля, да обяснят на охранителя, каква е била работата. А и това стана, в края на февруари, така, че съм почти сигурен, че и този охранител ме е забравил.

Коментари

1.   Сигурно си тийнейджър, защото ако беше зрял човек,щеше да знаеш, че на никой не му пука за теб, и никой не те помни една секунда след като си минал оттам.

2.   Човече, отиди на психолог. И гледай по-широко на живота. Не се вторачвай в дреболии. В крайна сметка всички сме изнервени покрай Ковид-а и охранителят е искал да предпази служителите. Живей си живота и се радвай на пролетта.

3.   Ти сериозно ли? Тези охранители са те забравили 5 минути след случката, а ти още се терзаеш кой какво си е помислил. Наистина имаш някакъв проблем, за който трябва да поговориш с психолог. Ако стане нещо по-сериозно от това някой непознат да ти направи невинна забележка, не знам как ще го понесеш. Затова работи по отстраняване на проблема в главата ти.

4.   Споко човек, не трябва да ти пука толкова от разни чичковци. Жена съм, ако има значение и като бях на твоята възраст също ми се е случвало да се стресирам от някои възрастни хора.
Не си виновен, спокойно. Приеми, че някои от по-възрастните хора по природа са си с едно такова по-критично излъчване и груб глас/говор, не го взимай навътре и спри да го мислиш вече.

5.   Не мисля, че охранителят те е забравил. Сигурен съм, че всяка вечер преди да заспи си мисли за теб, и още е ядосан. Хахаха!