Споделена история от Други

За тези които живеят в Япония!
Здравейте, искам да попитам дали това е така. Чувал/ла съм, че в Япония педофилията е разпространено и често стават жертви на изнасилвания. Незнам дали е така наистина. Нека някой ми каже ако е бил там. Каквво става.

Коментари

2.   Да, а един приятел живеещ във Франция са го питали дали наистина си продаваме жените за говеда и овце и имаме ли интернет. Отговора, който той е дал подхожда и на твоя въпрос. Объркал си века братле.

3.   Навсякъде по света има престъпници, а иначе моето мнение за Япония е че дори и сега да спрат да се развиват ние сто години не можем да ги настигнем.

4.   Защо пишеш чувал/ла съм ? Ти не смееш да идентифицираш пола си. Мъж ли си, жена ли си? За да те интересува толкова много тава ще рече, че ти си педофил. В Япония ли искаш да отидеш и там да педофилстваш.

5.   Японците са луди. Но не стана ясно какво искаш все пак.

8.   Генерализиращ въпрос. Ако говорим за статистика в Япония наистина има повече изнасилвания. По голямата част от които са извършени от американските войници в тамошните военни бази.

Колкото до педофилията : в Япония има супер строг закон срещу проституцията на пълнолетни момичета. Затова много от тях го правят докато не са встъпили в пълнолетие. От друга страна непълнолетните момчета са извън закона и накрая се получава че ученичките проституират с момчета на тяхната възраст. Факт е че има такъв феномен и то е доста разпространен в Токио. От там идва и порно култа към ученичките.
Ти обаче пълнолетен ли си и сбарат ли те с ученичка - жална ти майка. В този смисъл не мисля че има повече педофилия от която и да е друга страна.

Като цяло искам да обобщя че атмосферата в Япония е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО мирна и няма и помен от агресия и престъпления по улиците. Полицията си върши работата изключително съвестно.