Споделена история от Други

блъснаха ми колата
Здравейте аз съм мъж, нямаше значение пола но да се знае.
Днес на 24.02.2022г. в подземния паркинг на един мол стана лесо ПТП.
Имаше кола която не мърдаше седеше на едно място като изрод хората и свиреха и нищо.
Аз излизам от паркинга и давам назад, за да мога да направя маневра за завой, и точно преди да завия една кола, на която знам номера без последните две букви в края, ме подпря леко и избяга.
Да попитам при положение, че няма материални щети, или драскотиникакво може да се направи в случая ?
защото беше много глупаво да ме подпре и да избяга по най-гадния начин.
Моля посъветвайте ме какво да правя.
обадих се в полицията от там ми казаха че мога да пусна жалба.

Коментари

1.   Щом няма щети, чукай на дърво, почерпи за здраве - твоето и на колата и си живей живота. Нищо не можеш да направиш повече. И мен така един господин ме подпря с теглича като излиза, имам дашкамера, щети нямаше сериозни, смачка леко номера само, преди да избяга. Ходих в КАТ ония в прав текст ми казаха пий една студена вода, нищо няма да му направят. А на даша се вижда и номер и марка ... Това е Бг за съжаление.

2.   Ако няма материални щети по твоята кола, какво искаш от другия шофьор? Извинение ли? За какво? Броните са затова от пластмаса - да се огънат леко при допир и нищо да не и стане на колата.

3.   От Автора: Ами пари не искам, то няма за какво, но ме издразни че след като ме блъсна просто избяга, ако беше слязла да види какво има, нямаше да ме издразни, но тя ще продължава да прави така изобщо не се е стреснала

4.   Батка, к`ъв ти е проблемът? Нали няма никакви щети? Разбирам, че е била шофьорка. Ти си по-бетер от жената. Ходил ли си в Италия? Хората умират, ти си седнал да се кахъриш, че няк`ва те подпряла! Ти къде си расъл и какъв мъж си? Да не си хомо?

5.   от Автора: към номер 4
Брато тя когато даваше назад започнах да и свиря да не ме удари и нея продължи да дава назад докато не ме подпря след това избяга то за мен не е нормално явно го е правела и преди такива хора трябва някой да ги стресне ако беше спряла като нормален човек да види щетите или поне да се беше извинила нямаше да ме е яд

6.   Вероятно е някоя кифла, която си е взела в шофьорската книжка, чрез изпитване в... натура.

Satanic Blasphemer!