Споделена история от Други

Бензиностанциите ни цакат?
https://youtu.be/3Y0d0yhv2ig

Нямам думи.

Гледайте последния хит в нета. Въпросът ми е някой пробвал ли го е това да види наистина ли така се получава? Аз ще го пробвам при следващото зареждане и ле споделя. Моля да го пробвате и вие и да споделите за коя без инстанция става въпрос.

Коментари

1.   Нито един възмутен ли няма? Явно си заслужавате цакането.

2.   И аз гледах клипчето още като го пуснаха във фейсбук и съм разочарована от липсата на гражданска позиция. Някои дори защитават въпросната бензиностанция. Аз лично не зареждам там, а на Бенита. Не са ме цакали по този начин, инак щях да вляза в новините за хулиганство. Думи нямам, за това и масово младите се изнасят от държавата, и с 200 да ни го тургат отзад, ние си мълчим. Да видим до кога!

3.   Аз едно не мога да разбера едно. Голям проблем, че са ви вдигнали цените, обаче нямате проблем да плащате въздух на 3 и кусур литъра и почти никой не го направи на въпрос.

4.   и номер 2(между другото, чисто приятелски съвет - не ползвай термина "с 200 да ни го тургат отзад" - на повечето им харесва, в пряк и преносен смисъл, явно :) ) , и 3 са прави. Адмирации и към авторът за това ще се е постарал да даде гласност и тук.

И аз лично съм разочарован, че се обсъждат се какви ли не безмислени теми, всекакви пациенти си изливат безмислиците и тук. И получават много повече внимание отколкото такива наистина важни теми които засягат всички ни.

В крайна сметка май е вярно, че всеки си заслужава съдбата. Няма кой да ни помогне след като ние очевидно не знаем кое е добре за нас и не искаме да си помогнем.

Еволюцията си знае работата. Кофти материалът ще изчезне и ще остане "каймака".

5.   Всички ни цакат. Където и да отидеш, все се опитват да ти вземат паричките, да ти бутнат долно качество, да те обидят, унизят и т.н.