Споделена история от Други

Защо харесвате Русия?
Тъй като имаше тема, която беше озаглавена "Защо мразите Русия? ", аз смятам да напиша обратното. Лично аз мразя Русия и никога не съм я харесвала, не защото повечето хора са на това мнение, а заради всички тези причини. Например:
1. Кой ни остави без вода преди около 9-10 години?
2. Кой чиститявя нашият празник 24 май не на нас, а на македонците за да ни дразни?
3. Кой ни спря газа?
4. Кой създаде комунизма?
5. Кой отцепи Македония от България? На всички тези въпроси отговора е-руснаците. Когато те са ни освободили от Турското робство, ние сме им дали много злато и пари, не са примрели за нас, че да са ни помогнали ей така. А сега както "харесва"и бомбандира единият си братски народ в Украйна, така и нас ни има за "братски народ". А такива хора, които живеят в Запада, а любят Русия са ми най-смешни. Бих предпочела да вървя към Запада от колкото към Русия, която в момента произвежда москвичи и е пропаднала от всякъде. Защото както я гледате огромна по площ е 3 пъти по-бедна от нас.
Та въпросът ми е-Защо някои от вас харесват Русия?

Коментари

51-58 от 58

55.   53, да - объркал съм номерата, извинявам се. За теб ставаше дума.
Пий си хапчетата. Потърси в гугъл какво се пие за халюцинации.

56.   Номер 54, Хрушчов дава Крим на Украйна, но понеже тогава всичко е било в Съветския съюз и е нямало значение. Преди това си е бил към Русия.

57.   Интересно - авторката уж е жена, но ползва специфичен глагол /не е нещо, което чувате често в наши дни, даже въобще/, който онлайн се появява в доста мнения, сред които и "мъжки". Колко ли "аз-а" има тая авторка? Благодаря ти, чичко Гугъл, че ни пазиш от троловете!

58.   От Авторката до номер 52
Кой/я си ти, че ще ми казваш да млъкна в МОЯТА статия?? Явно, когато изказвам мнението си, съм луда! Не съм аз тази, която изкарва дали Русия е "гадна" или пък "лоша", то е ясно по всички факти и новини! Естествено, че ще изкарам някой като "русофил", след като я милее. Плюс това въобще не съм ядосана, а съвсем нормално си изявявам мнението в коментарите, явно май твоите русофилски нерви не се сдържат. По-добре РУСОФОБКА и АМЕРИКАНОФОБКА, от колкото мазна русофилка и путинофилка, каквато/какъвто си и ти! По-добре да съм с по-богатата страна, от колкото с бедната! Не си пиша коментарите с цел да откажа някой от "милата" му Русия, а да изкажа своето мнение. "Като ближеш гъза на Киро свинята и го защитаваш да не мислиш, че ще ти даде апартамент във Вашингтон? ! ", ти пък като ближеш гъза на Путин сигурно раздрънкан Москвич чакаш??
"Проблемът си е в теб, ти се държиш в коментарите си като невменяем/невменяема. Като си обичаш Русия върви там и без това един русофил по-малко в България! То наистина на такива като теб, и Бойко им е много! Само, че не всички хора са побъркани русофили като теб, има НОРМАЛНИ хора, които мислят за собствената си страна, а не за тая умрялата Русия, където живеят с хлебарките. Аз от отдавна съм преживяла факта, че има русофили в нашата държава, ама май ти не можеш да преживееш това, че има хора, които са с рационално мнение от твоето. Колкото и да пишеш "Да живее майка Русия" и тем подобни глупости няма да спечелиш безплатен газ от руснаците.

П. С като толкова я "обичаш" върви там, кое те спира? Или май си в България за да наложиш русофилското си мнение и на другите хора.
И не, не очаквай да млъкна и да се "кротна", гледайки поредното малоумие на поредният невменяем русофил.

59.   До номер 55
Какви хапчета? Всичко си е написано в Гугъл, което казах, това че ти пишеш без да си погледнал си е твой проблем.

62.   До номер 57 от авторката
Колкото и да ти е чудно-Да, жена съм. И какъв "специфичен глагол" съм използвала? Явно, когато човек има различно мнение е "трол". А и не съм написала тази статия, за да има някои, които да определят други хора по някакъв начин, написах я за да изкажа мнението си и съответно да видя какво мнение имат останалите хора. Така че явно си попаднал/а на грешна статия.

63.   Авторката очевидно е някакво 10годишно дете
Бях намислил да коментирам, ама се изгуби смисъла

64.   От авторката до номер 63
И от къде прецени,че съм на 10 години?В Гугъл ли ме провери?Ако толкова те интересуват годините ми съм на 27,смятам,че в коментарите си, достатъчно грамотно се изявявам.Ако мнението ми за Русия те е подразнило-добре,но не се прави на ясновид за години и прочие...

51-58 от 58