Споделена история от Други

Не мога да спра порното
Здравейте имам проблем и то огромен гледам порно от осемгодишен до читиринайсе годишен гледам през ден или ден
Незнам , какво да правя ще ходя на море след 10дена и трябва да съм във топ форма страх ме ако кажа на родителите ми защото ще ям шамари не искам да ям шамари , ако някой има съвет или опит моля помогнете ми ако не стане мисля да кажа на родителите ми.

Съжелявам ако има правописни грешки
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Просто спри да гледаш порно брат :).

2.   Каква топ форма има общо с порното??? От порното единственото, което може да ти стане е да не ти става пишока, когато дойде момент да си легнеш с мацка и НЯМА да стане, каквото и да правиш.... Отделно, че мозъкът ти се е пренаситил с допамин, а една реална жена няма да може да го въздуди толкова и жените ти стават безинтересни!

3.   Недей да спираш да гледаш порно, стига това да не ти пречи.

Когато си гладен, яж. Когато се натъпчеш, спира да ти се яде. Ако се натъпчеш и още си гладен, тогава имаш проблем.

Когато човек е млад, дори и да се изпразни, може още да му се иска и много момчета бият чикии една след друга, но неизбежно идва момент, в който вече самата пишка става болезнена и не може.

Тогава, обаче, може в главата си още да се усещаш неудовлетворен и да имаш психически желания, и да усещаш една дупка, празнота - това е подобно на наркотиците.

По принцип най-удовлетворителен е секс с любим и харесван от теб човек, който също те харесва самия теб, с който вече е изминало някакво време да сте заедно.

В началото на връзка може постоянно да ти се ебе, обаче.

Секса с момиче което не харесваш или курва, е подобно на чикия с порно. Може да мушкаш ама като се изпразниш, да се почувстваш неудовлетворен все пак.

В такъв момент е добре да си припомниш какво друго обичаш да правиш в свободното си време и да се опиташ да се развличаш по този начин.

На твоята възраст това може да са игри или хоби - хубаво е човек, като израства да си намери хоби, което не е порок.

Пороци са пиене, пушене, наркотици и порно, а също така и хазарт, залагания по мачове, машинки с жетони, рулетки и казина.

Хобита са компютърни игри, спортни занимания, занимания с техника, риболов, четене на книги , рисуване , танцуване , програмиране, снимане, пеене, свирене и други такива.

Добре е да се научиш освен колело, да караш и мотор и кола, лодка - каквото имаш възможност в твоето семейтсво.

Направи усилия да си намериш хоби, това ще ти помогне и в живота по-нататък. За да намериш хоби, обикаляй наоколо и потърси приятели, които правят нещо което ти е интересно и го прави с тях. Или пък използвай ютюб и интернет да търсиш информация по въпроси които са ти интересни извън порното.

Може да ти се струва че нищо не те вълвуна само да гледаш порно или да ебеш, но ако първо си намериш приятно хоби, ще видиш че ще станеш по-привлекателен за другите и те ще искат да бъдат с теб, включително и сексуално.