Споделена история от Други

С какво спите облечени - с нощница или с пижама?
Не обичам да спя гол, но не се чувствам и комфортно, да спя и с пижама. С пижамата, като спя се потя много, а като спя гол не се чувствам комфортно, Преди месеци, докато се ровех в нета попаднах на сайт за продаващ сатенени нощници и си купих една за проба. Доставиха ми я и след това я облякох нощницата. Хареса ми сатенената нощница и почнах да спя всяка вечер с нея. Според мен трябва да произвеждат и мъжки сатенени нощници, за да може повече мъже да разберат предимството на този вид дреха.

Коментари

1.   Има сатенени пижамки (къси гащи с къса тениска), моя приятел спи само с такива и ги обожава. Аз го светнах.

3.   Не е нужно да спиш чисто гол, обуй си долни гащи и облечи тениска и си спи. Има и мъжки сатенени пижами. Можеш по шорти и тениска да спиш.

4.   Купи си и нощна шапчица и ще приличаш на Милко и Морко от "Приказки под шипковия храст"

5.   Спим чисто голи.

6.   Спя гол и дрехи не търпя. Какви нощници, какви 5 лв.

8.   Къси панталони и тениска, с които си ходя вкъщи.

10.   Спя винаги с тениска и по гащи. И зима и лято.
Ж32

11.   Нощница ( представлява дамска рокличка за спане ) пижама ( 2 части - близка и панталон ). Уточнявам ако някой не знае каква е разликата?? ! Аз лично живея сама и го давам през просото... Затова довнс къщните си дрехи, не се преобличам вечер. Но тъй като съм млада и сигур о ще ми предстои връзка или нещо от тоя род знам че тогава ще трябва да се старая и да не само да привличам вниманието на господина но и да си има правила. Затуи съм си купила няколко и аз сатенени нощнички новичйу си ги пазя за този момент.

12.   По гащи и тениска :D

13.   Ти и друго женско ако опиташ, може и то да ти хареса!?

14.   Недей да спиш чисто гол, после ще вземеш да настинеш и ще се чудиш откъде да вземаш пари за лекарства. По-добре прави като мен, спи с връхно яке, панталон и шапка.

15.   Авторе, време е да откриеш любовта си към червилата. Препоръчвам ти и превръзките, колиетата, че дори сутиените! Само с нощници ли да се ограничаваш?

16.   Аз спя с пижами от 100% лен. Широки риза и панталон. Държат прохладно, комфорта е голям и не се потиш.
Добър матрак, качествено спално бельо (100% памук или лен). Качествена завивка и ще видиш колко по-добре ще спинкаш и без женски нощници (освен ако не те влече де. То не е лошо - и аз обичам мъжки дрехи да нося).

17.   Внимавай авторе с обличането с женски дрехи, с това шега не бива, защото може да те обсеби и след време да нахлуят в главата ти мисли за секс с мъж. Казвам го от опит. Като бях малък майка ми ме обуваше с къси женски гащета и след години като поотраснах започнах тайно да си купувам женски шорти и да си ги нося тайно вкъщи. Така бях няколко години. Веднъж ми се прииска да ме видят и други хора така обут и няколко пъти излизах нощем по улиците и се кефих, че ме наблюдават. След това ми се прииска да обблека и още нещо женско и си обух чорапи над коляното и черни прашки. Излизах така вечер или дори през зимата слагах едно дълго палто до коленете и шал, а под тях бях с панталонки или поличка, и с дълги чорапи до бедрата. И така се разхождах, влизах в магазиини, в лидъл, по центъра на София се разхождах.... Съвсем естествено рано или късно се стигна до там, че ми се прииска да бъда и с мъж, нещо не мислимо предишните години за мен. Винаги съм смятал, че съм 100% хетеросексуален, въпреки носенето на женско облекло. Кулминацията от която се отвратих от себе си, беше когато се качих в едно такси така обут с женски неща и шофьора ми предлагаше да му платя със свирка. Поколебах се, притесних се, но нещо ме жегна и отказах. От тогава започна и борбата ми с тези мисли. 2 години вече продължава. И е много свирепа и трудна. Хубавото е, че вече успях да изкореня носенето на женски дрехи, останаха само мислите, които нахлуват от време на време, но с Божия помощ се боря и с тях. Харесвам жени, възбуждам се от жени. Не искам да бъда гей и да правя никакви неща с мъж и смятам, че това е психично състояние (поне в моя случай), а не реално желание на моята природа. Затова внимавай да не стигнеш до моя случай, защото е трудно да се освободиш. Хвърляй женската нощница моментално и забрави за нея преди да се разпространи в душата ти.