Споделена история от Секс и интимност

Отчаяна съм вече..
Здравейте, хора! Ще започна от това, че съм жена на 23 години. Имам приятел от 2 години, той е на 26. Като за начало, искам да кажа, че съм опитвала абсолютно всичко за, което съм се сетила. Ние НЕ правим секс. Правим по задължение, единствено и само да спра да мрънкам. Усещам как не ме желае, не иска секс с мен. Опитвах да говорим, опитвах да го предразположа, опитвах да сменим обстановката, нагласата, позите, опитвах да се сърдя, да не му говоря. Проблемът стана вече непоносим. Продължава вече около 6 месеца. Стигнах до извода, че щом не прави секс с мен вкъщи, значи прави извън вкъщи. Като пълна откачалка го следих, без да се издавам.. Не, не и не. Няма нищо, няма друга. Паднах толкова ниско, защото съм отчаяна вече.. Всичко пробвах, боядисах си косата, слаба съм, обличам се добре, чиста съм, работя, готвя, уча, чистя, правя всичко което ми е по силите. Дебнах го като психопат в продължение на 10 дни, не ме лъже, не ми изневерява. Стигнахме до консенсус да си направи изследвания, хормонално всичко му е наред. (Единственото обяснение за него е, че той е над нещата и секс не ми трябва, не му се прави). Не знам какво да правя вече, аз съм сексуален човек и това ме измъчва вътрешно.. Дайте някакъв съвет, как да постъпя вече, ако не съм изчерпала всичките варианти ще опитам всичко... Благодаря ви!

Коментари

1.   Зарязвай го и си намери друг!

2.   Ако си сигурна, че не ти изневерява, значи е по-добре да се разделите вече. То и да ти изневеряваше пак щеше да е същото. Така че не знам защо вече чакаш? 6 месеца е така и няма изглед да се подобри положението ти. Говори с него, кажи му, че сексът ти е нужен и ако не предприеме нещо, което да ви прави двамата щастливи и да сте нормална двойка, късай и прекрати връзката. Очевидно е, че няма какво повече да се направи.
Търси си нов.

3.   Моят съвет е да оставиш човека намира. Вероятно си пада по мъже, но дори и да не е така, просто е акцентирал върху развитие на горните си чакри-свързани с Висшите Духовни центрове.
Ти си се центрирала в долната си чакра и затова секс и външен вид са ти в главата. На различни Духовни нива сте, ако си толкова за единия жалък секс, ами намери си друг и не го тормози този човек повече.

4.   Най-вероятно е гей, и те използва са параван.

6.   Смени мъжа.

8.   Ами много е просто - има хора, които не са сексуални. Не разбирам защо тормозиш човека, след като очевидно е един от тях.

9.   Не сте един за друг - не може цял живот да си незадоволена, ще полудееш. Сменяй го или след като той секс не го интересува намери си любовник за секса

11.   Уау наистина ли има такива мъже. Аз ако жена ми не ми даде няколко дни било защото е много заета в работата или учи за изпити направо изкрейзвам. Ама буквално в мозъка ми става някаква реакция и ставам буен, раздразнителен абе направо мога да разкъсам някой. Гневен съм и и го показвам, а и тя си знае.
След секс се успокоявам, но акта е бурен и шумен.

Странна работа мъж да не желае да се съвокуплява, съешава, да прониква в партньорката си. Да и доставям удоволствие е по-важно даже от собствения ми кеф.

13.   Асексуален е, а ти не, съжалявам.
Ще трябва да си намери асексуална.
Може и да е педераст.

14.   Как не ми се пада и на мене една такава, която иска постоянно секс.

Как на 26год. няма да те ч***? Да не е някакъв прикрит гей?

15.   Чак не ми се вярва, че това не е фейк!? Като си сексуален човек защо 2 години живееш с този? Винаги можеш да го смениш с някой, който да те задоволява. Пък той като е толкова над нещата може да поеме към някой манастир. Кеф му у нас, кеф му в Непал.

16.   Мила, човекът просто е асексуален! Чувала ли си за тия типове? Прочети онлайн!

17.   Насила няма как да го накараш. Може да има различни причини. Може да има проблем с ерекцията, дисфункция, може както е при някои жени и чувстват болка при секс, така и той да има проблем и да чувства неприятно усещане. Може просто да не го възбуждаш вече или като цяло да не му се прави секс. Няма как да го принудиш. Имай предвид, че по добре с времето едва ли ще става.
Ако не можеш с него вече, приключи тази връзка.
Другият вариант ако го обичаш и не искаш да се разделите (ако всичко друго е добре във връзката, все пак секса не е най-важното), срещай се с друг само за секс. Пълно е с мъже, които искат секс без обвързване и няма да е трудно да намериш. Приятелят ти няма да разбира, а и ти си в правото си щом той отказва.
Щом не иска секс водите ли някакъв друг интимен живот? Любовна игра, масажи, взимна френска?

18.   Здравей мила, точно такава партньорка си търся млада, слаба с хубава прическа. Предлагам ти партньорство каквото ти пожелаеш от сексуално до съжителство и брак. Имал съм същия проблем като твоя и ми е добре познат.

21.   Н 14, иска се от можещи...

22.   Авторке, просто сте с различна сексуалност като не е задължително на човека да му има нещо, не мисля, че има какво да направиш по тоя въпрос, вече оттам нататък как ще действаш си е твоя работа, защото за да бъдеш с тоя човек значи все пак притежава някакви качества, които са ти харесали в него, но в моите очи секса е основополагащ за една връзка, а и вие сте много млади и без деца и в момента би трябвало буквално да се скъсвате от секс, аз лично (мъж съм), не бих стоял в такава връзка.

23.   Може би просто е осъзнал, че женското тяло без замъгленото мъжко съзнание от сексуалния нагон е доста неестетично, да не използвам и друга дума. В повечето случаи жената е с тесни рамене, по- широк ханш, късокрака. Разбрал е, че не трябва да си хаби жизнената енергия( чрез еякулацията се изхвърлят много важни за организма вещества), заради това, че сексът е просто капанът на природата с цел размножаване( не че съвременните " жени" се размножават много, но за сметка на това правят секс с доста " партньори"). Решил е да си пренасочва сексуалната енергия към по- продуктивни дейности, отколкото да я губи заради едно едрогъзо същество с претенции.

24.   Авторката:Искам да кажа, че никога не съм го карала на сила да прави каквото и да е. Проблемът го нямаше в началото на връзката ни, за това съм с него толкова време. Обичам приятеля ми, въпреки това. Преживяхме хубави моменти заедно и в лошите си бяхме подкрепа един на друг. Не искам да изневерявам, не искам и да го оставям. На този етап преглъщам егото си и унижаването от постоянните му откази. Исках идея как да го предразположа, просто, защото вече изчерпах моите. Благодаря все пак за всичките неща, които казахте!

25.   Бил съм в ситуацията на приятеля ти и най-резонното обяснение, което ми хрумва, е, че човекът има силна емоционална връзка с теб, но просто не го привличаш сексуално или го отблъскваш с нещо, например прекалено дразнеща настоятелност. Предполагам, че приятелят ти компенсира с порно и лъскане, което още повече влошава нещата.

26.   Предложи му отворена връзка. Така ти ще си ходиш задоволена, а той няма да прави секс по задължение. И вълкът сит и агнето цяло. Ако не иска просто се разделете. Явно че в секса не си допадате.

27.   В подобна ситуация на твоята съм, с разликата, че с моя приятел сме заедно от две години и никога не сме правили секс. Можеш да прочетеш моята история със заглавие "Приятелят ми отказва да бъде интимен с мен! ".
Отговорите, които получих са потресаващи, могат да убият психиката на всеки.
Ако искаш прочети, може пък нещо да ти бъде полезно или поне да се успокоиш, че има и по зле от теб.
Знам какво е чувството да си жена и да бъдеш отхвърляна, да се чувстваш унизена и непривлекателна.
Съжалявам, че си в тази ситуация!

28.   Н. 14 ти си мечта за всяка сексуална жена. Завиждам на партньорките ти. Към авторката:Мило момиче не се измъчвай,
остави го този прикрит гей, сега е времето да правиш най- много секс, да откриваш удоволствието.
Намери си истински сексуален приятел.
Ж. 44 съм която обича секса, но и аз като вас си избрах неправещ секс съпруг и сега мъчението е за мен.

29.   Явно си му противна, но не разбирам защо стои с теб.

30.   Зарязвай го - да не ти дава секс, а само ти да му се натискаш си е направо престъпление срещу теб... И това било връзка... Щом не му трябва секс на твоя човек и е над нещата защо изобщо те мотае?

31.   Според мен се карате доста често и това блокира твоя приятел. Ти си мислиш, че се разбирате, защото вероятно той преглъща всичките ти драми. Това го кара да блокира на подсъзнателно ниво и вероятно лъска бастуна често, не че ти изневерява или е гей. Предполагам, че не е и инициативен и на теми извън секса. Напрежението му блокира положителните мисли и емоции.
Това е мое предположение без да ви познавам.

32.   Моята пък днес ми сервира, че повече от един път седмично не иска секс. В сериозна връзка сме от над година.
А че е споделяла, че с предишните си тъпкачи за по 2-3 месеца са правили 2-3-4 пъти седмично.

По мои наблюдения се оказва, че колкото си по-внимателен и сериозен с една жена толкова по сам си го слагаш!

33.   Няма как да знаем защо не иска да прави секс. Трябва ти да го питаш. Може пък и да има някакъв медицински проблем, за който да не иска да говори и затова да не ти е казал.

34.   Елементарно е, омръзнала си му. Като е над нещата и не прави секс, намираш друг, който е под нещата и прави.

35.   Поне и жените да видят какво е когато ти отказват секс.
Обикновенно мъжете страдат от липса на секс.
Случаите като на авторката са по- скоро изключение.
Мен са ме държали месеци без секс по неизвести причини.
В такъв случай изневярата е извинителна. При жените не е проблем да си намерят мъж са секс.
При мъжете- както дойде. Които са вървежни ще си намерят безплатно, които не са ще си плащат. За съжаление аз съм от вторите. Добре че поне имам пари.

36.   А провери ли историите в мобилния и в компютъра дали не гледа порно?