Споделена история от Други

Къде да намеря гадже?
Жена съм на 21 и не мога да си намеря гадже. Не съм грозна, но и нямам приятели. Не излизам много навън защото няма с кого. И от там идва проблема. Ходя на университет, но там хората отоват само за лекциите и си тръгват. А и в моята специалност момчета няма. Дайте ми съвет как да си хвана гадже и къде да го търся. Не искам да съм сама цял живот и да умра сама. Напоследък чувам и виждам как все повече хора над 28 години не могат да си намерят гаджета и са сами и самотни.

Коментари

1.   Ти искаш да си хванеш гадже, все едно говориш за хващане на влак или автобус, или трамвай. Ако е така-виж по пазарите и битаците-може да има свободни хора, които си търсят да се задомят.

2.   Намери си от техническия университет.
Там жените са малко.

3.   Ооох тихо, тихо, че ще те чуе чичо ти кифльо и веднага ще се предложи като младо гадже :))))))))))))
Креативност и закачки без твърде много очаквания. Спирай по коридорите, които са ти симпатични, питай за нещо из/около университета. Може би някой от тях ще ти предложи да те придружи до мястото и така ще имате време да си кажете имената поне.
После вече ще сте на "здрасти, как си, да пием кафе"
Ако пък някой наистина много те привлича- директно му бий една подсечка или застани твърдо пред него и изчакай реакция. Ако се разсърди нещо, му кажи, че си за любовта от пръв поглед, за това няма да минаваш втори път пред него.
Първата усмивка понякога е по- примамлива от първият поглед.
А може да закачиш на видно място в университета обява тип:
"Ако не е Тиндър и едно кафе няма с кой да пие човек"
Младите момчета са яко наплашени благодарение на разни чичета... ще трябва да им се подава "въдичка" която да "ловят".
Момчетата на около твоята възраст са обикновено без опит, оглеждат се като гърмяни зайци да видят някакви знаци, пък ги пропускат всичките... ще трябва или сама да хванеш за врата някого или да се засичате "случайно" два пъти на ден, всеки път да му се усмихваш многозначително, докато се сети.

4.   Пробвай с тиндър, там има подобни на теб хора, които се опитват да завържат приятелства

5.   Гледам и не вярвам на очите си! Жена да не може да си намери гадже? За да е вярно това, тя трябва да е някое от следните:
1. наследила косата на Слави Трифонов и лицевите черти на Трифон Иванов.
2. неумела в социалното общуване, иначе казано да не е особено добра в комуникацията с мъже.

Бих заложил на второто, но ако настояваш, че си копие на Трифон Иванов, няма да споря! Та ако е това, почваш да се усъвършенстваш - търсиш материали по темата, четеш и пробваш в полеви условия! При тоя недостиг на жени за да останеш без мъж след като си ъпдейтнеш уменията, трябва да живееш на острова на Робинзон и Петкан /ама никой от двамата вече не е там - единият го спасиха, другият е покойник от доста време, не е известно да има други от племето му/. Просто няма начин да не стане, ама трябва да се потрудиш малко, защото явно не си наясно с началната фаза на процеса.

Спокойно, работи безотказно, но внимавай после да не се метнеш на първия идиот и да останеш самотна майка! Тогава вече спасение няма! Не позволявай на отчаянието да решава вместо теб! Все ще имаш поне два варианта - повече не ти трябват! Сравняваш двата и хващаш по-читавия! Но да ти кажа в тая липса на жени ще бъда шокиран, ако вариантите са само два.

На този етап се заеми да инвестираш в себе си, да се подобриш откъм общуване! На 21 си, не си престаряла, но ако загубиш още 4-5 години в чакане, нещата ще тръгнат към тежка авария. Сега е времето да се заемеш със себе си, а останалото ще стане лесно.

6.   3 - " кажи, че си за любовта от пръв поглед, за това няма да минаваш втори път пред него. " И като му се предложи, той като я прасне един път, ще ѝ каже, че няма да има втори. :)))))))

7.   Отиди на протестантска църква. Там ще можеш да се запознаеш с вярващо момче. Може и да се запишеш на танци. езикови курсове или нещо друго чрез което да разшириш социалния ти кръг.

Научи се да флиртуваш с момчетата и ти първа да правиш първата крачка.

Направи си профил в сайт за запознанства.

8.   Жена без 1000 преследвача, 200 резерви и 5-6 активни ебача? Темата е пълна лъжа.

9.   Н 6, ами ако е някой с твоят начин на мислене и възприятия- да, сигурно така ще стане. Но не всички сме толкова базови, из ниското там.