Споделена история от Други

Нелюбезен служител в хипермаркет
Днес попаднах на служител на касата (в голям хипермаркет), който буквално изпадна в истерия, когато реших да му дам банкнота от 10 лева, за да си платя чая, който беше 1. 40 или 1. 50 (не помня). Поиска ми други пари, казах, че нямам стотинки (всъщност имах, ама ги пазих за градския транспорт, че кондуктора сигурно щеше да мрънка, ако му дам 10 лева), а той ми вика, , Ама как така нямаш, длъжен си да даваш точни пари или поне 2 лева ". Искам да уточня, че не става дума за рано сутринта, когато са по-затруднени с дребните, а за 12-13 часа. Направо ми идва следващия път да му платя с жълти стотинки, ама се чудя дали да го направя. Друг път не ми се е случвало такова нещо, само са ме питали дали имам по-дребни, но не са ставали такива проблеми.

Коментари

1.   Wtf? !? Длъжен да имаш точни пари, що за глупости? ! Хората полудяват от този капитализъм вече, не издържат на напрежението и дават на късо...

2.   Чак тема си пуснал. Голяма драма станала, нали си мъж мале, мале. После обвиняваме жените такива били онакива били. Ми оправяй се това са елементарни ситуации, тука кво да ти кажем във форума. Как ще създаваш семейство не те знам. Стягай се.

4.   Съгласен съм с коментар 1, а написаното от коментар 2 според мен е провокация.