Споделена история от Други

Помогнете добри хора!!!
Аз съм жена на около 33години, но истината е, че се чувствам стара като баба Марта, една съседка от нашият град Хасково, тя е на 76години, е по дух сме същите души.

Започнах да ходя на фитнес, но вече нямам сили, цял ден грижи за децата и свекървата Недка, мъжки ми е пияница и в момента не желае с нас, при братовчед си е.

Много ми тежи това, че съм стара по дух жена, заето помолих за съвет моята приятелка З., тя ми каза, че според нея са ми направили магия, ВЕДНАГА към храма извика З., аз я послушах, но това беше грешка в момента, когато разбрах, че З. няма да влезе с мен в храма на Бог, аз трябваше сама да вляза!!! Влязох в божия дом, но наизлизаме ме нападна маскиран мъж и ми отмъкна чанта, вече нямам сили....

Моля да ми каже как да постъпя?

Авторката е!

Коментари

1.   Много добре си направила като си отишла в храм. Отиди пак, но в друга църква. При Господ Исус Христос е най-сигурно.

2.   Taя трагедия колко пъти трябва да я четем?

3.   Преуморена си. И нямаш никакво време за себе си. Спри някой ден да се грижиш за всички и се погрижи за себе си. Това с магията са глупости, не се занимавай. Отдели време - без да казваш на никого и отиди на масаж на тяло, на спа, на козметик. Почини си. Отиди на концерт или на кито сама. Обърни внимание на себе си.

4.   Защо одобрявате такива теми?

Ако темата не е майтап си за психиатър а не за бог

5.   100% измислица! Знам го дори без да съм прочел частта, в която на път за вкъщи си забременяла и после пометнала в рамките на 10 минути, защото оня с чантата се е появил отнякъде и те е ударил. Толкова ли си нямате работа, че пускате такива плоски нелепици?