Споделена история от Други

Хакери
Здравейте, паникьосал съм се нека ми пишат само хора които разбират от тези неща.
Пиша си с една жена, но тя нито знае как изглеждам, нито знае истинското ми име.
Наскоро спомена името ми, но каза, че говори за друг.
И все пак се притеснявам, защото първоначално се пошегува, че съм аз.
Та въпроса ми е има ли как хакер да разбере името ти при положение, че никъде в компютъра ми не го пише, даже фейса ми е с фейк име.
И как да разбера ако съм хакнат?
Моля ви само сериозни отговори, колкото и да ви е смешно аз съм притеснен!!!

Коментари

1.   Най-вероятно тази си е писала с теб и преди, но сега може и тя да е с фейк профил.
Не всички профили във фейсбук са истински, мъже се представят за жени, жени за мъже и така.

2.   Елементарно е да ти разбере името, ако има вайбър номера ти.
Излиза името, с което те е записал друг.

3.   С хакерство - доста трудно. Не, че е невъзможно.

4.   Авторе-значи си пишеш с жена или момиче, от фалшив профил, с фалшиво име и не искаш тя да знае истинският ти образ....
Ти педофил ли си?

5.   Оф като почнете така. Има начин, разбира се. Но няма кой да се занимава, никой не го ебе за теб и фалшивия ти профил!!! Защо ще се занимавам да търся някой с фалшив профил, с който си правя бъзик, света не се върти около вас.

6.   Просто го е разбрала от някъде, не е хакер :D. Много сте ми интересни тия с фейк профилите и фейк имената! Едно момче на улицата ме срещна, говорихме си, нито се питахме как се казваме нито нищо и ме помоли да му дам фейсбука си и като ми прати покана нито снимки, нито името му беше истинското, реших да го блокирам... честно, не знам кой нормален човек ще има такъв профил, може да си си с твоето име, но без снимки или само с една снимка на профилната, изглежда супер психопатско иначе.

7.   Номер 2 не ми знае номера нито вайбър.
Номер 4 не, не съм тя е на 25.

8.   Бе не е много трудно като цяло. Достатъчно е да задълбае в твоя интернет, да намери данни, доставчика и ако има връзки или плати може да ти разбере името. Защо обаче да го прави?