Споделена история от Други

Как се справяте с махмурлука?
Споделете вашите изпитани и ефективни методи при борба с махмурлука. Аз съм опитвала повечето неща - Алка зелцер, сок от кисели краставички, айряни, всякакви комбинации от хапчета за глава, фрешове и нищо не помага. Говорим за типа махмурлук от който искаш да умреш, брутално главоболие, треперене на ръцете, всички екстри.

Коментари

1.   Справяме се като не пием до несвяст! Опитай!

2.   С още веднъж от същото. Клин клин избива.

3.   Не пия. Справям се най-добре като го елиминирам напълно.

4.   Две спанета и две сранета! Това е правилото. Нищо друго не помага.

5.   Първо не се пият боклуци като бира или ракия. Аз пия само ликьори. Второ за да нямам махмурлук ПРЕДИ пиенето на алкохола изпивам големи количества вода.

Чорбаджията на курникът

6.   Kaто за начало си знам мярката. То бива ли чак да се напиеш като някаква свиня до безпаметност... никога не съм разбирал какво забавно има в това. Още повече, че си момиче.. изключително грозно..

Пийвай си умерено, без да мешиш разни боклуци, пак ще се забавляваш и веселиш, а и даже ще помниш вечерта.

7.   До 5, май изобщо не пиеш алкохол, щото от ликьорите те боли най-много глава, плюс, че са за жени, мъжете пият бира и ракия.
В борба с махмурлука пия още, докато се оправя, а жена ми повръща с напъхване на два пръста в гърлото, иначе й е лошо и нищо не й помага.

8.   До 7.
Ок пии още алкохол за да се справиш с махмурлукът от предишната свръх доза. То това е сигурен и пряк път към гробищата. Аз изпивам много вода преди алкохолът за да не получавам махмурлук след него и за да не ставам алкохолик, защото не съм прост. Ликьори пия вместо бира и ракия, поради същата причина, понеже знам какво причиняват бирата и ракията, отново, защото не съм прост. Хъпчета за глава и алкохол също не вземам отново, защото не съм прост.

Чорбаджията на курникът

9.   Най-сигурният метод е, не пий алкохол.

10.   Иначе най-доброто средство срещу махмурлук е да спреш изобщо да се наливаш до напиване с алкохол.
Аз спрях и това беше най-доброто нещо, което можех да направя. Освен това видях и що за стока са хората, с които пиех и уж бяхме толко добри приятели. А по отвратително от пияна до козирката жена няма.
Едно е да пийнеш от време на време, друго е да се наливаш редовно.

12.   Просто гледам да не смесвам алкохоли и да не пия много, но ако изпусна границата - кафетин форте изоспорт плодове и упсарин и съм във форма ;д