Споделена история от Секс и интимност

Помощ!!
Привет! Момиче съм на почти 19 години. Преди 6 месеца се запознах с едно страхотно момче в Тиндър. Започнахме да си пишем, да се опознаваме, да си споделяме и да се сближаваме доста. Излизали сме на доста разнообразни срещи. Преди дни бях за първи път у тях- поръчахме си хапване, филмче и приятни разговори. Имам нужда от вашия съвет - все още не сме се целунали - има я тази интимност, уют, топлина помежду ни, но целувката много ми липсва. Има го и другото нещо - секса. До момента по никакъв начин не ми се е “бутал” или притискал, за което мисля, че вече е рядкост сред момчетата. * Не слагам всички под общ знаменател и нищо лошо към другите ;) *
Но предполагам, че при следващия път у тях ще направи крачката към секса - аз съм девствена и съм готова да правя секс с него, но просто имам комплекси / като всеки нормален човек / и много ме е страх да не го разочаровам или отблъсна като му дръпна ръката или се отдръпна, защото аз се притеснявам и съм супер влюбена в него и не знам как да подходя. Много благодаря предварително.. ❤️

Коментари

1.   6 месеца и не сте правили секс??? Олеле, наистина имаш нужда от помощ, ама не само ти, но и той, но може би и той е девствен и също се притеснява, проблема на толкова дълго чакане е натрупването на сексуална енергия и очакването за някакво уоу преживяване, а всъщност в реалността е точно обратното, защото уоу преживяванията обикновено се случват след известно време когато двамата души са почнали да правят редовно секс и са опознали добре телата си. Единствения съвет, който мога да ти дам е да не се отдръпваш, а да се пуснеш по течението, разбира се две чаши вино винаги са от полза. Успех. :)

2.   На 19 години си, от 6 месеца се срещате, а още не сте се целували. Казваш, че ти си още девствена, нещо което не ми се вярва. И сега сте готови хем да се целунете, хем и секс да правите за пръв път. Много странна история, трудно ми е да ти повярвам. Преди него други приятели имала ли си.

3.   Според мен първо се целунете, не избързвайте веднага и със секс. Ами ако не ти хареса как се целува? :D

4.   От Автора:
Към Номер 1:
Той преди да се запознае с мен и е имал тригодишна връзка, която е приключила доста отдавна и ме съмнява да е девствен? !

5.   От Автора;
Към Номер 2 - Преди него не съм имала приятел и не смятам, че е нещо толкова срамно и “ не е за вярване”. А и в крайна сметка сме тук, за да си споделяме лични Анонимни истории с идеята да получим помощ и съвет, а не да се лъжем ;)

6.   До авторката: Искам нещо да споделя, защото има интересен случай, който авторката е хубаво да анализира! Как би реагирала при следния случай? Ако в първи курс в университета (горе-долу на твоята възраст) се запознаваш с мъж, който е близо три години по-голям от теб, харесвате се и след няколко дни сте в квартирата ти. Водиш полов живот от три години и е с различни партньори, а той не си е имаш приятелка до този момент.
Всичко уж става плавно, говорите си, опознавате се, но започвате да се целувате след като си му показала, че го харесваш. Той те пипа по-тялото и от петинга ти става много приятно, намекваш му, че ти се прави с*кс, след като преди това си отишла "да се освежиш" за момент, защото си мокра отдолу и си с ежедневна превръзка.
Той, обаче отказва, защото иска да не е "секс за една нощ" и освен това се страхува (без да ги го казва), че можеш нещо да му лепнеш, защото е разбрал за теб гореспоменатите неща.
Та... , какво според теб трябва да е поведението за нормално? Кога трябва да се целунете, кога да се стигне до по-сериозна интимност, кога да се стигне до "с*кс".

8.   до 5 Да получиш мъдри съвети от експертчета тук ли? Само ниско ЕНтЕлигентни ще разчитат на някакви случайни тук да ти определят, особнено като им прочетеш архаичното виждане за всичко. Болезнената истина