Споделена история от Други

2000-5000лв доход от наеми било то магазини или много имоти "добра" сума пари ли е ?
Според мен такъв тип пари би направил някого доста 'заможен' в бъдеще ако има редовни пари и може да спестява поне 1000-2000лв. Това без дори да работиш 9-5.

Мисия невъзможна или възможна? .

Коментари

1.   Не е добра сума, но е по-добра от тази 1000-1600 лева, която вземат над 60 процента от работещите в България.

2.   Бе тя сумата не е лоша, ама трябват едни 2-3 млн инвестиция.

3.   Ако имаш имоти, които ти носят 5000 лева, вече си заможен.

В моя край земята е около 1000 лева на декар (дка), а аредната е грубо 40 лева на година.

Ако искаш 2 хил лева на месец или 24 000 лева, ще ти трябват 600 дка.

Ако искаш 5 хил лева на месец или 60 хил. на година, ще ти трябват 1500 дка.

Само да ти кажа, да не се притесняваш много. Някои "истниски българи", ще ти кажат, че 5000 лева на месец, при положение че имаш 1. 5 млн в имущество, си е "клошарска работа".

4.   До 1,

Според мен да не падаш под 2000лв на месец и да не работиш си е доста добра сума пари и ако си скромен дори богатсво може да трупаш, стига да не падаш под 2000лв и да може да спестяваш минимум 1000лв на месец за инвестиции и всичко това без да работиш 9-5.

Да ти кажа 80% ако не и повече взимат до 2000лв което е страшно, но другите са масово с един или два бизнеса ако не и повече многото имоти. Никак не са малко ако един 'среден' човечец ги има то той никога няма да работи в живота си.

До 2, 2-3млн лв са доста пари в имот и разбира се зависи от мястото.
Ако си от Бургас, Варна, София, Пловдив и ги пуснеш по 500лв минимум то ти 5000лв ще изкарваш от 10 имота ако си ги имал преди тази инфлация.

5.   Защо всички искате да не работите, а само да ви капе отгоре? Най-големите мениджъри имат 6-цифрени месечни доходи, но бачкат по 80 часа седмично. Който иска пари -ще работи, ще учи, ще търси начини. С излежаване не става.

6.   До 5 защото когато не работиш имаш време за себе си :) и кеф ти е днес сутринта някъде кеф ти е другаде и не е до 6 цифрените суми а до суми които ти стигат за месечните разходи и глезотии до края на живота ти а не да работиш за милиони и пак да си губиш времето.
Един има цялото време на света другия има всичките пари на всета но няма време.