Споделена история от Други

Лоши черти/навици
Здравейте, въпросът ми е какви са вашите лоши навици и черти-тоест пушене алкохол както и доста друг неща, и лоши черти като-егоизъм, арогантност, лицемерие надменност и др, знаете всеки има по някоя лоша черта.
Мойте са:Избухливост, това че искам почти винаги да става на мойто и каквот аз кажа и ако не се получи съответно побеснявам и го отнася човека заради когото не се е получило, раздразнителност(често без причина), често незачитане на мнението на други хора, прекалена емоционалност на моменти, често изпускане на нерви(често и за дребни неща)понякога осъзнавам, че мога да направя нещо лошо на някого без да го желая просто в яроста си, Алчност, нетърпение Вероятно имам и други просто не мога да се сетя в момента. Злоба и завист към някого или нещо обаче никога през живота си не съм изпитвала. Както и не съм лицемер, казвам на всеки в очите. Лошите навици пък-тютюнупушене, лягане доста късно, алкохол(около 2-3 пъти месечно)доста кафета и т. н Вижте знам си лошите и черти и навици въздръжте се да ми казвате колко е лошо и т. н знам много добре въпросът е как да се отърва от тях, ясно е, че перфектен човек няма, но все пак искам да махна някой от тях и да се променя. Споделете вашите лоши черти/навици и с кои сте се справили до сега. Ако желаете може да споделите и положителни качества/навици. Моите-не съм злобен човек, гледам почти винаги да помагам на повечето хора, подкрепям хората да успяват, честност, откровеност, не съм завиждала никога, лоялност, смелост, състрадание и жал към другите, помощ когато се нуждаят.

Благодаря на всички, които го прочетоха, ще очаквам вашите отговори!

Коментари

1.   Мъж на 30 години. Отрицателни навици/черти - винаги желая нещата да се случват по определен ред, около мен да не е хаос, имам определени виждания за това как нещата трябва да се случват най-вече на работното място и донякъде се изнервям, когато колегите около мен неглижират нещата. Друга отрицателна черта ми е донякъде е комуникацията с околните и липсата ми на чувство за хумор (просто вицовете и простотиите не ме впечатляват особено). Като отрицателен навик е пиенето на енергийни напитки и безалкохолни (опитвам се да ги спра). Друга отрицателна черта е, че съм срамежлив и притеснителен. И другата е, че помагам на хора, които си личи, че ме използват.