Споделена история от Други

Българите консервативни или либерални?
Какви са масата българи?
Според мен са повечето консерванти и морални християни?
Затова се гласува за Възраждане те са консервативни десни и БСП консерванти леви убеждения, които пазят децата от джендърите/джендърът!
Малък процент са либералите в България сигурно 2% в София.
Останалите 98% са за консервативни правени християни и са запазват традициите!
Вие какво мислите по този въпрос спазват ли традиции българските граждани на тези земи?

Коментари

1.   Мисля, че повечето българи са лицемерно консервативни, защото ако наистина бяхме консервативно общество много неща нямаше да съществуват.

Black Sabbath

2.   Прости интересчии пред всичко - от там следват и парадокси от типа до вчера са били пионерчета, днес пък са борци за демокрация и полово равенство.

3.   Българите са прагматични... По идеологии не залитат. Те са "либерални" докъдето им изнася, и "консервативни" докъдето им изнася. Бяха и "комунисти" докъдето им изнася. Това да си привърженик на някаква идеология до край също си е заболяване. Като т. н. "неолиберали" които днес се занимават да промотират педерастия и джендърство, вместо класически либерализъм.

4.   Срещнали се на полянка,
прабългарин и славянка.
Цуни-гуни, вади-тури,
народили чукундури -
хем ебливи, хем крадливи,
но най-вече завистливи.

Радой Ралин

5.   Консервативни, но аморални или с фалшив морал. Да работиш с българи и за БГ шефове е ужасно и токсично. Всеки шеф се държи така сякаш си му зажаднял за службицата.

6.   Ако гледаме резултатите от последния вот, 50 % от българите са либерали/десни.

ГЕРБ и ПП/ДБ имат над 50% от гласовете.

Възраждане имат около 14%, БСП даже май паднаха под 10%

В големите градове и особено в София е още по-изразен този процент, много млади хора са с евро-ценностите, работят в чужди фирми и придобиват западен манталитет и начин на живот.

Тоест на кредит, с 'толерантност' към всички 'различни', с феминизма и засилената роля на жената, за равенствтоото на половете и т. н.

Възможно е по селата и малките градове да са по-консеравтивни хората.

Като цяло обаче либерално мислещите пробладават в момента.

Т. Т.

7.   'Вие какво мислите по този въпрос спазват ли традиции българските граждани на тези земи'

Това няма общо с дали хората са консервативни или либерали.

Проформа обичаите се спазват. Правт се погачи, обикалят се църкви по празниците, чукат се с яйца.

Което не пречи да са демократично мислене и да обичат Запада и парите му.

Ако все пак българина трябва да избира между парите и традициите ще избере парите.

Това е доказано с времето, че сме си продажници.

Т. Т.

8.   За мен българите са роби на Путин и обичат да са роби на диктатурата, защо не могат да мислят повече от овецете

9.   Възраждане не са консервативни. Те имаш фашизоидни вярвания.

10.   Българите граждани преди всичко са ХРИСТИЯНСКИ ПОДАНИЦИ!!!
ПОМНЕТЕ ТОВА Е ВАШ ДЪЛГ!!!

12.   Индивидуално е, има неконсервативни, но има и консервативни, ясно е, че не е случайно да си такъв, пазиш се от нещо.

13.   До 8
Ти и хората като теб сте най-големите продажници на българските инереси. Вие сте абсолютни роби на американските интереси, които се стремят да завладеят целия свят. Вие сте по-зле в мисленето и от овцете. Като си голям мислител кажи кой управлява Америка. Много се съмнявам да знаеш кой. Знаеш ли какво означава Тне Deep State т. е. Дълбоката държава. Хайде излез от стадото овче.

14.   От 9 до 13. Мен ми е много интересно как хората си мислят, че американците имали грамадно влияние в България. Най-каненият човек в националните телевизии е Костадин Костадинов, телевизии, които иначе били, , американски". Пеевски и Горанов са в Магнитски, единият е в парламента, другият е член на ГЕРБ. Медиите, които реално получават някакво финансиране от Америка за България, такива като Дневник/Капитал/Антикорупционен Фонд, се четат от едно малко малцинство в България (то интересното е, че само тези медии са критични към ГЕРБ).

Къде го виждате това американски влияние? Че уредихме да си купим едни самолетчета ли? Които никой не ни караше да купуваме под този договор. Че някои празнували Хелоуин и имало Черен Петък ли?

Американското влияние е много по-голямо в страни на Запад като Великобритания, Япония, Тайван. А те са много по-напред от нас по сумати параметри.

15.   Ок е да си консервативен/либерален. Не е ок да си психично болен и нещастен човек, да си сменяш пола и да искаш права над другите. Правиш разлика, нали?

16.   Гледам по-горе слагат знак за равенство между десен и либерален. Либералите, които ги гледате в САЩ са леви само да ви кажа. Цялата лява, джендърска, антифа, блм, веганска и извратена измет в САЩ е от лявата либерална партия - Демократичната. Нищо чудно че имат и такъв неадекватен президент. Аз лично по политически убеждения съм десен и по социално-структурни съм консервативен. Да ви дам за сравнение - кефи ме републиканската партия в САЩ. В България няма дясно и ляво.

17.   Либералите си ги внасяме - срещу заплащане от разни посолства и чрез медийна пропаганда, влияеща на онези с по-слаба защита от чужди влияния. Българинът е и винаги е бил консервативен.