Споделена история от Други

Може ли да се плати на някой, да ти мине трудно ниво игра?
Здравейте. В случая става въпрос за New Super Mario|Luigi Bros U. Винаги игрите на Супер Марио, въпреки, че би трябвало да са за развлечение, ми носят и болка, когато някое ниво е толкова трудно, че просто не мога да го мина. Наскоро си купих тази версия, която струва 100 лева и конзола на нинтендо, най - евтината беше 470 лева! Сега ме е още по - яд, защото дадох тези пари, а пак има нива, които просто не мога да ги мина след хиляди опити. За някои от тях има вариант автоматично да се завършат, чрез Super Guide, но за други, вкл. финалното, няма такава опция. Затова ви питам, дали има хора, може би професионални геймъри, които биха се навили да минат по - трудните нива, срещу съответното заплащане - напр. 10 - 15 лева за едно ниво? Като нещо е минато веднъж, това се записва, и след това ми е по - спокойно да го играя пак, като знам, че вече съм го завършил и мога да продължа напред в играта. Но когато за пръв път трябва да се справям с нови нива съм под голям стрес, затова се чудя дали и къде мога да намеря хора, които изиграват игри срещу парично възнаграждение. Благодаря предварително за отговорите!
П. С. На 22 години съм, ако има значение

Коментари

1.   В youtube трябва да има напътствия как да ги минеш.

2.   "На 22 години съм, ако има значение"

Има, как да няма... ще ти се посмеем даже още по-добре :)...

3.   Ownedcore/elitepvpers търси boosting оферти

4.   Автора - номер 1, има клипове как да го мина, проблемът е, че аз не мога да го направя, за някои нива просто трябва да действаш много бързо и същевременно внимателно.

5.   Да ти имам проблема! И после като кажиш на някой 20 годишен, че е с детски акъл и се обижда. Щом имаш толкова време за игри, явно нито работиш, нито учиш (това, че евентуално се водиш някъде студент не значи нищо), лежиш по цял ден у вас и чакаш мама да ти сготви, че е много сложно. Искам да те видя след няколко години когато на вашите им писне. :)

6.   Автора - аз точно защото работя и уча, не искам допълнително да се напрягам с игри, които би трябвало да са за развлечение и отмора. С парите, които изкарвам, съм готов да платя на човек, да завърши трудните нива.

7.   Да ти имам целта в живота, честно.

8.   Е, щом ще плащаш на някого, какъв е смисъла да играеш? То номерът е да си горд със себе си, че си проявил търпение и находчивост и си успял, я не някой да играе вместо теб и ти само да се гледаш напред в класирането. Наистина не разбирам защо о правиш.

9.   Чингис хан е превзел половината свят с 12 годишни войни. Днес на 22 плащат да им минат Супер Марио.

Срам и позор за човешката цивилизация

10.   И какво като го мине накой ниво. Хей легло на 22 вече си мъж събирайки си якъла и не си губи времето с игри, като 13 г. Зомбиран, блед, тъп и безперспективен. Радвом се, че живея в чужбина и тук хората от бачкане и учене нямат време да играят игрички. Синът ми го видях да играе и ви каза, че не е играл от година поне, просто няма в. еме.

11.   Номер 10 каза: "Радвам се, че живея в чужбина и тук хората от бачкане и учене нямат време да играят игрички. " --- Вие там във великата чужбина няма нужда да играете игрички, защото вие сте в играта като участници, които невидими бутончета насочват насам-натам. Сещаш ли се? :)

Между другото, геймстърството точно от великата чужбина дойде заедно с редица други наркомански зарибявки за отместване на вниманието и губене на времето.

12.   Защо всички обиждате момчето в коментарите, не е ваша работа кой как ще живее и как ще си използва времето, всеки е свободен да живее както е щастлив. Той е задал конкретен въпрос, като не можете да му помогнете и да му дадете отговор, просто не коментирайте. Не си помпайте еготата, мненията на хората не струват и една стотинка, маловажни са, не сте никои да съдите когото и да било, осъзнайте се.

Има хора стиймъри на които можеш да платиш и те ще ти минат нивата, не открих къде точно, но ако влезеш в steamer community ще откриеш много информация, там много геймъри пишат и е като форум. Можеш също да купиш игра, която вече е изиграна изцяло, тоест ти ще я преграваш, но не знам дали точно това искаш.

13.   Намери си някоя мацка и правете секс, не се занимавай с глупости, които ти пържат мозъка!