Споделена история от Други

Сигурност, заключване, врати, патрони на врати и влизане
Здравейте, няма да обяснявам защо се интересувам от тази тема историята е дълга... имах негативен опит с това, да ми влизат в квартирата без мое разрешение и знание. Нямам възможност да си сложа камера, защото нямам рутер с кабелен интернет. Та въпросът ми е към хора, които са ключари или имат такъв опит, как може да се разбере, дали патронът на вратата е бил хакнат. Ако ползвам ISEO със степен на защита 9. Забелязах нещо странно тези дни, винаги като си отключвах се чуваше едно обособено щракване, но последният път патрона просто се превъртя бързо, все едно беше намазан с олио и щракването едвам се усети. Има ли патрон, който може да одтане недосегаем? Ще съм ви благодарна за всякаква информация по темата.

Коментари

1.   Познах че си жена, още от заглавието. Не се безпокой, никой няма да влезе взлом и да те изнасили, докато спиш - не и ако си дебела и грозна.

2.   Няма ключалка, която да не може да се отключи от експерт.

3.   Сложи елементарна аларма. Ако проблемът се задълбочи - психолог.