Споделена история от Други

Ще гласувам за Хаджигенов...
При следващи избори сматам да гласувам за Хаджигенов. Дразни ме, но не ми харесва как ППДБ направиха коалиция с крадеца Боко.

От моя гледна точка в българската политика има два центъра на гнилоч.

Първите са мафиотските партии - ГЕРБ и ДПС (и дребосъците от ИТН). За това Боко и Шиши се разбират и са толкова близки. Имат една ценностна система, правят си неявни коалиции, крадат заедно.

Ворите са руските партии - Възраждане и БСП. На директно командване от Митрофанова. За тия продажници няма значение, че Русия се обяви за враг на България. Пак са готови да ни продадат. Поне пенсионерската партия БСП лека полека изчезва. Възраждане пък привлича не само русофили, ами и всякакви психично болни радикали.

Подозирам, че ППДБ в някаква степен са искрени. Не напълно и освен това там е пълно с нагаждачи и откровени шмекери. Но в някаква степен. Но се оказаха и много наивни (да не кажа глупави).

Хаджигенов поне беше смел и не се страхуваше да говори против Шиши. Много кривини има и той, ама ми писна от противници на Боко които в крайна сметка се коалират с него.

Коментари

1.   Защо мислиш че той е по различен?
Мой познат имаше проблем с неизплатени заплати от работодател, този защитаваше работодателя в съда, нима искаш на власт хора които защитават работодатели, които не плащат заплата? Нима мечтаеш в бъдеше да работиш без заплата?
Аз ще гласувам за Възраждане, няма доказателства за връзката им с Митрофанова, мисля че ги обвиняват несправедливо. Всъшност България първа обяви Русия за неприятелска "бензиностанция с ракети" и те бяха в правото си да ни отговорят като ни включиха в списък с неприятели.
Да уточня българин съм и искам българия да стой далеч от каквито и да било любовни отношения с чужди държави и посолства. Русия ни е еднакво чужда колкото и Америка.

3.   На никой не му дреме брат!

4.   ППДБ искрени? !
Кирчо, който първо излъга, че няма канадско гражданство, второ излъга, че е завтршил Харвард, а още преди това с тоя проВиотик - обра парите на пенсионерите, поне е слагал по 1/10 от активната концентрация на използваните вещества... За него това обаче, какво и за вашето поколение като цяло, това беше "гениален бизнес-план"! Какво ли не беше там - с Опра Уинфри, дето била върла фенка на боклуците му, а се оказа, че никога не е чувала за тях, рекламата в списанието се оказа монтаж на Фотошоп...
Да не говорим как се държа тука като политик - по Македонския въпрос, дето ходи до Щатите да "договаря" газ, без никой да го е пращал. Въобще лъжа след лъжа, простотия след простотия, своеволие след своеволие...

Знаеш ли какъв е проблемът и защо западният свят ще се срине?
Заради липсата на МОРАЛ - не можеш ти да искаш да изкарваш или да си печаташ "лесни пари", а всички останали да гледат сериозно на тях и да ти предоставят труда си, ресурсите си и жизнената си енергия, срещу твоите хартийки! В един момент и те нахитряват и се деморализират. Втора точка - семейството! Това е опрата на всяко едно общество, какво сава с него? Джендъри, педали, феминистки и какви ли не... Знаеш ли какво предхожда разпада на Римската империя? Точно това! Провъзгласяването на любовта между мъже за "по-висша" от тази между мъж и жена...
И последна точка - натрупаната омраза на васалите към хегемона (произхождаща от първите две).

Не забравяй от кого са инсталирани ППДБ, не забравяй, че са едни малоумни послушковци, чиято задача не е да мислят, а да провежда чужди интереси, без да задават въпроси (демек точно немислейки). Били искрени? !

Ако искаш нещо сериозно, и наистина с мисъл за България, изгледай внимателно интервюто с този човек:
https://www. youtube. com/watch? v=nQrG_waaKBg
(вервам, акъл колкото да си оправиш линка имаш)

И още нещо - Русия може да е всичко (макар и да е много далеч от това, с което са ви размътили главите), но едно нещо не може да им се отрече - измислили са начин да си изхранят населението. Нещо, което в съвременния свят никой не ти гарантира... Защото храната (обработваемите площо, механизацията, добивите) растат в аритметична прогресия, а човешката популация расте в геометрична прогресия! Нали се сещаш какво следва от това?
По тези въпроси изгледай в тубата и интервютата с проф. Николай Витанов. Въобще, доста препрограмиране на чипа ти е нужно, за да започнеш да гледаш поне малко от малко обективно на нещата!
Не всичко, което лети се яде! И не всеки, който ти разправя хубави приказки ти в приятел... В някои случаи раликите са толкова големи, колкото между това някой да ти предлага самун прост хляб, а друг да ти предлага супер-лъскави опаковки, пълни с... л@йна...

5.   Хора, не разбрахте ли най-после, че всички са едни и същи и честен човек не може да припари там?

6.   1 - ти сериозно ли? Нямало доказателства за Митрофанова при положение, че самата нагла гъска Митрофанова призова да се гласува за Възраждане? Че на приема преди месец в руското посолство Възраждане бяха единствените представители на политическа партия там?

Руски агенти взривяваха на територията на България (вече) 4 пъти военни складове. При което има загинали 3-ма души (българи! ) - просто обикновени работници. България ли е започвала това?

Дребна продажна душица си ти.

7.   Ако изборите имаха смисъл нямаше да има избори. Мисли как да правиш пари а не за кой ще гласуваш, всичките са слуги на хората зад финансовата система.