Споделена история от Други

Буря след буря?
Хора какво се случва? Какви са тези гръмотевични бури една след друга от март месец насам Балканите се тресат от гръмотевични бури и не само Балканите ами и Западна Европа, но при тях е една идея по малко! Това е едно след друго юли месец сме а времето е някакво примесено между горещо лято и пролет с гръмотевични бури. Последният път преди пет дни моят град беше буквално опустошен то не бяха хвърчащи покриви и навеси, измъкнати и прекършени дървета, висящи скъсани кабели буквално връхлетя, като ураган и помете всичко. За толкова години в БГ аз такова чудо не съм виждал. Мен лично ме съмнява, че всичко е това е свързано с тази война в Украйна, защото помня 2004г. когато започна войната в Ирак 2004г и 2005г. бяха изключително дъждовни и не ми се вярва да е било съвпадение. В Украйна толкова муниций, депа и снаряди и какво ли не се взривява там вече над година и половина, а знаем че цялата тази химия се отделя в атмосферата и Украйна пък ни е точно над главата. Не знам честно казано може и да е свързано и с геоклиматичното инженерство. Все пак за никого не е тайна, че има уреди/оръжия за климатични промени, като ХААРП. Аз лично не вярвам в глобалното затопляне и глупостите който САЩ пропагандират. А какво е вашето мнение?

Коментари

1.   Американците си пробват новите оръжия. Да му мислят москалите! Толкова години заплашват американците с безаналоговите си оръжия, а се оказа, че нямат нищо. Сега САЩ видяха бруталното си превъзходство и подготвят унищожението на Русия, а руснаците не могат да направят абсолютно нищо. Голями глупаци излязоха. Сега ще си изпатят много яко. Както се казва - Да би мирно седяло, не би Груз 200 станало.

2.   Ел Ниньо. Станахме тропичен климат вече. Зависимост от него, цялата година е суха или влажна.

3.   Американците са империята на злото и те трябва и ще бъдат разбити въпрос навреме е. Доларът се срива, потънали са трилиони дългове. Намират се в опиумна война с Мексико загубиха в Афганистан а сега губят в Украйна. Англосаксонската сган умира, но повлича всичко със себе си. Този паразит неможа да победи Русия, за да вкара свежа кръв и сега бавно умира.
А ти си изписал главно един куп глупости!
Иначе само за едно си прав те предизвикват тези аномалии, защото нали знаеш когато змията умира хапе най силно.

4.   До н. 3-много точен коментар си написал, напълно съм съгласна с теб!

5.   ХААРП ще разтопи Сибир и москалите ще изпукат, защото границите на ЕС ще бъдат затворени за тях. Единствения изход е бягство в Китай където ще бъдат ползвани за евтина работна ръка в най-мръсните производства.