Кожен проблем - страх от интимност
Имам проблем - гъша кожа.
Точно на задните ми части. Срамувам се много, отказах секс на един мъж, който харесвам много... да не кажа обичам, по тази причина.
Той не я знае, защото не я изтъкнах. Ужасно се чувствам, още повече, че полагам усилия да отстраня проблема, но неуспешни
Четох, че няма отърване.
Не знам как да му го споделя.... защото говорих за един мой страх друг, свързан с тялото ми... имам и стрии, като той ми отвърна "ама жена, какви са тези комплекси, знаеш ли какви ги има... много по-зле от теб".
Да, разбирам го, ама тези думи не ме успокоиха изобщо.
Мисля си, че ще се отврати от мен и ми призлява. Не смея да се съблека.
Има ли начин да го проедолея?

Коментари

2.   Виж това за гъшата кожа изобщо не го мисли камоли за стриите това са глупости ще се съблечеш на тъмно какво толкова той нищо няма да види, а и да види няма да му направи впечатление дори. Ако пък е по време на секс ще е толкова възбуден, че въобще няма да обърне внимание на това нещо. Не се комплексирай за нищо.
За себе си преди време се бях комплексирала, че имам несиметрични срамни устни... и не стига че са дълги ми едната е по-дългата от другата и си бях набила филма край никой мъж няма да ме погледне да бе да въобще никой не ги гледа тия работи! С тези които съм спала въобще не са го коментирали това сигурно не са и видели. Така че не се стресирай излишно защото няма за какво, прекрасна си такава каквато си!!!

3.   Ако човека те обича и иска силно да бъде с теб, това не е от значение. Няма от какво да се притесняваш. Отпусни се и се отдай на емоциите си, без притеснения

4.   Като мъж, мога да ти кажа, че след като съм се възбудил, каквито и дефекти да видя в жената, те нямат значение. Единственото, кото може да убие рязко ерекцията (поне при мен) са неприятни миризми.
Не знам какво точно е гъша кожа, но едва ли е чак толкова страшно. А жени без целулит или стрии има само по филмите.
Ако смяташ, че мъжките тела са съвършенни, значи не си виждала гол мъж. Правете секс на тъмно и ще разчитате на усещания а не на визия.

6.   Ми и аз имам, ама не е някъкво гадно, по скоро изглежда като настръхнало дупето ми и приятеля ми много му се кефи, хич не се притеснявай, повярвай и най-красивите хора имат такива подобни проблеми и никой не е идеален. А ако нещо те остави заради това, значи бягай с 200.