Споделена история от Други

Умнокрасивите пак оплескаха нещата!
Умните и красивите в парламента пак оплескаха нещата! Поредната глупост: щели Росенец да национализират, щели санкции да налагат на Лукойл.

Трябвало да саботираме руската икономика. Бълха ги ухапала руснаците от наще 'санкции', толкова ли не разбраха тези глупци, че санкциите удрят по самите санкциониращи? !

100% са им наредили отвън. Сигурен съм, че умнокрасивите даже не знаят какво значи думата 'концесия', но за сметка на това се бутат да променят закони и дори пипат Конституцията без Велико Народно Събрание?

Управляват ви престъпници, които редовно нарушават уж 'свещената' Конституция, престъпници, които получват хонорарите си отвън.

Това с горивата е пълно безумие. Ще продават оборудването за АЕЦ Белене, която е на кажи-речи 80% готова. Щели да гонят Лукойл.

Да диверсифицирали доставките на горива. Алооо, Аланколу, как на вдяват тези кухи тикви, че няма как гориво, което идва от 15 000 километра да е по-евтино от гориво, което идва от 500 км? !

Имаш неща като транспортни разходи, логистика, товаро-разтоварни дейности, всичко това оскъпява.

Българина ще плаща все по-скъпи горива, а оттам и всичко останало, ще купува от западните фирми оре прескъпо(понеже е много богат! ), за да "дразни" и "санкционира" Русия!

Хахах. Страхотно санкциониране пада. Горивата пак тихомълком станаха 2. 70 литъра, 20 ст нагоре никой не съм чул нещо да е казал по новини?

Ама къде сте? На Гърция ли? ! Ок, ще си говорим пак след няколко месецагодина/две години как ще ревете, че нямате 2 лева в джоба.

Коментари

1.   Нищо не са оплескали. Работата им е да крадат колкото може повече и това правят необезпокоявани така, много добре си се справят.

2.   Авторе, явно си забравил, но нека ти напомня, че заради РУСНАЦИТЕ в момента горивата са по-скъпи! Вместо да мрънкаш се сърди на тези, които защитаваш в темата си....

3.   Щом не си доволен, защо не си на протест?

4.   Единствено в България да си умен се смята за обида и се ползва подигравателно. Което изобщо не е учудващо, защото масово народът е без никакви знания и обща култура, възхищава се на разни простаци (себеподобни), вярва в конспиративни теории и насаждани страхове и често прибягва до насилие. Заради това да си умен е чуждо и неразбираемо и заради това голяма част от държавата ни е кочина, но разбира се, че други са ни виновни.

И не, няма след месеци да останем с 2 лева в джоба, стига вече сте разчитали на страховете на хората, за да си пробутвате нещата, както беше с ваксините и с един куп други работи.

5.   Аз изобщо не харесвам ПП и ДБ, че и ГЕРБ и никога не съм ги харесвал, но изключително много ме радва какво прави това правителство и как ядосва всички копейки и изкопаеми от миналото. Браво, подкрепям с две ръце всичките им действия и дано де задържи по-дълго на власт.

6.   България трябва да натика Лукойл в кучи зъг. Ако може да се отървем от тоя паразит ще е най-добре. Руско ли е, трябва да бъде гонени и унищожено. Въобще, скапаната Рассия трябва да бъде унищожена. През Росенец руската мафия (Русия, то е едно и също)вкарва и изкарва каквото си иска без отчет. Дали ще е агентите си, дали наркотици или горива няма значение. Росенец трябва да стане български. Останалите руски комплекси в България също трябва да бъдат взети и москалите изгонени от тях.

8.   Света не се върти около теб а около финансовата система и войни които струват много пари за ресурси с които да ти предлагат боклуци които желаеш я от суета я от нужда и ти и аз и още няколко милярда човека просто сме прашинки чието мнение значение няма защото за развитието на света това е което е измислено от различни групи най добре

9.   Да, и на мен ми писна от олигофрени русофоби. Може ли да имаш българско име, а да не знаеш защо го носиш? Е, явно може в този дебилен абсурд. Някои хора не са за слушане, а направо да им биеш два шамара и да си ходиш. Пълно с психически нестабилни комплексари, които започват да ти говорят срещу Русия. Някои малоумници с жертва на американска пропаганда, за която цял свят знае, а други просто са дребни душички, непрокопсали и мислещи се за ощетени от миналото. Всеки дето не е успял да си прави схемите е русофоб. Тъжната истина за тях е, че Русия разполага с ресурси и това ги кара да напъват малките си душици.

11.   9, като имат ресурси, защо масово нямат канализация и течаща вода? Да не би да е заради корупцията, благодарение на която всичките ресурси са в стотина олигарха?

13.   От 20 години Лукойл не е платил една стотинка данък печалба, като някои години декларира загуби от порядъка на 500 милиона. Ах тия гадни американски мекерета! Братския Лукойл 20 години губи стотици милиони само и само да ни доставя горива, а тия харвардци искат да го изгонят. Kleta majka balgaria!

14.   Пак се подхвана темата за руските ресурси. Аз пак ще попитам, какво произвежда великата Русия с тези ресурси?

Не ви щем ни меда, ни жилото. Не ви е чист косъма бай Аксаков.
Захарий Стоянов

15.   От тези санкции срещу Лукойл горивата скачат неспирно всеки ден с по 8-10 ст... Не мога да повярвам какви безсмислени неща правят! Трябва да сме добре НИЕ, а не да следваме все някакви чужди интереси!

16.   Само да кажа за хората, които всяват омраза срещу Русия неспирно - Вие не сте по-различни от Путин :). Това е присъщото. Тези, които крещите за Украйна не се различавате по нищо от Путин, защото бълвате омраза като врящ бидон. Предпочитам да съм далеч от този конфликт! Това е конфликт между две държави, нека си остане такъв! Това е като връзката между двама човека, намеси ли се някой друг става част от него и не се знае кога и ние ще си изпатим от някоя от страните! Украйна и Русия споменавайте като държави, истинският конфликт е между Путин и Зеленски, народът на тези страни няма никаква вина, за да ги споменавате с общото название на самите държави!

17.   Авторе, на краварски подлоги по лесно друго можеш да напълниш, отколкото главата! Те са главочи(Бойко така ги определи), а на главоч само с тояга можеш да обясняваш. От тези драсканици по форуми нищо няма да се промени, като в поговорката-като си пееш Пенкеле, кой ли те чува!? Глупав народ сме, оставихме се една шепа подлоги да ни водят за носа, и сега затова ревем и драскаме по форуми. Промените стават на площадите, не в интернет. Я да скочат 200-300 хиляди на площата, пък да видим Киро как ще се хили като пъпеш, и как ще слугува на краварите, набързо ще се чупи за Канада. Намериха си село без кучета, затова си веят байрака!

18.   До 9:
1. "Да, и на мен ми писна от олигофрени русофоби" - вие русоробите в световен мащаб сте малцинство съставено от неудачници, на които за собствените им неуспехи е виновен "колективния запад". Поради функционалната си неграмотност сте склонни да приемате пропагандата на руската държава, а хилядите частни западни източници за вас са пропаганда и манипулация.

2. "Някои хора не са за слушане, а направо да им биеш два шамара и да си ходиш. " - доста женствен подход. Ела да ми биеш два шамара и да ти вкарам една серия в лицето да видим как ще си ходиш.

3. "Някои малоумници с жертва на американска пропаганда, за която цял свят знае, а други просто са дребни душички, непрокопсали и мислещи се за ощетени от миналото. " - Дънинг-Кр
гер.

4. "Всеки дето не е успял да си прави схемите е русофоб. " - сега на русоробите ви е тежко в реални условия на капитализъм, както казах по-горе затова мразите запада, защото сте последна дупка на кавала и трябва да има виновен за това.

5. "Тъжната истина за тях е, че Русия разполага с ресурси и това ги кара да напъват малките си душици. " - в личен план грам не ме вълнуват ресурсите на рассия - само влиянието им над нашата държава.

И до автора - собствени мисли нямате нали? Само повтаряни от манипулатора волгин опорки "умнокрасивите" - кой мрази умнокрасивите - тъпогрозните. Само грозни неприятни физиономии на хора с комплекс за малоценност гледам по поглед. инфо и сходните рашняшки средства за манипулация. Интересно защо коментарите и лайковете им в ютуб винаги са изключени.

И за финал - Русия е сила. Страхливците винаги се прекланят пред силата. От низостта на вашия страх и децата ще си пратите да воюват за интересите на Русия. За вас цивилните жертви на украинците нямат абсолютно никаква стойност. Та кои са малките душички, неуважаеми русороби. Ние за разлика от вас - поклонниците на Русия сме СРЕЩУ тази сила. Знаейки за списъци с врагове, знаейки за руската агентура в България и знаейки за множеството предатели - руски подлоги на територията на майка България.

19.   Краварски подлоги - нормалните хора, които не желаят една руска фирма да укрива данъци и да ощетява България с милиарди.
Лукойл вън от България!

20.   От автора.

Аз се занимавам с дребен бизнес. Последните 2-3 години стотици в София, а в страната са може би хиляди дребни бизнеси затвориха. Оцеляха тия големите, дето са на някой си и ги помпат със субсидии и държавни пари.

Вече да имаш бизнес е абсолютно нерентабилно. С тия горива и ако сложиш и цените за промишлен ток просто си ФАЛИРАЛ. С какво да се занимаваш??? Всичко ти се продава скъпо и прескъпо, с ДДС начисления, с надценки от по 40-50%, Козлодуй изнася ток навън, а вътр продава скъпо? !

Защо спряха БЕЛЕНЕ? С 2 Аец-а щяххме не само да имаме евтин ток, а и държавата да получава поне 100-200 милиона годишно от продажби в Румъния, Сърбия и Македония!

Управляват ни кретени! Кучета на каишки без собствено мнение! Малко ли са им заплатите от по 5-6 хияди лева, че и отгоре на тях крадат и получават пари от чужбина?

Мръсни безродници, които ако има проблем веднага ще избягат зад граница! Предателите винаги така са правили! И ще оставят други да им оправят бакиите тук!

събудете се! Дори да сте ИТ или да изкарвате пари, събудете се!

В магазина редовно виждам хора да купуват само промоциите, виждам млади хора със скъсани дрехи и обувки? ! Каква ти Европа, какви глупости?? Всички пари дето даде ЕС ги виждате под формата на джипове и ново строителство изпрани.

Толкова ли обичате да ви крадат и да ви мачкат? Вижте колко хора ровят по кофите за боклук, в София даже, няма нормално работни места, хората искат да работят, но им предлагат само някакъв висококвалифициран труд!

Млади момчета ровят по кофите и ме питат за работа да им търся и намеря нещо да работят - искат, ама няма! Какво да им кажа на тези хора, че работа има само за журналисти, ИТ-та и всякакви платени отвън мекерета, а човек който иска да си работи в страната и не знае английски трябва да рови в кофите ли!??

Пуу, плюя я тая демокрация!

21.   16, НЕ съм съгласен!!! И самият народ на тези държави сам се въвлича в тоя междулидерски конфликт умишлено и сам симпатизира за един от тях, като гласува, протестира и скандира по площадите за него, така че до голяма степен и самият народ също е замесен в тая простотия, и я раздухва из медиите!

22.   9, тъй като вие русофилите не сте надарени със сиво вещество няма да се опитвам да ти обяснявам, а само ще ти кажа, че най-голямата напаст сте вие РУСИФИЛИТЕ и РУСИЯ!

23.   16, а ако например някоя държава реши да обяви война на България? Пак ли щеше да казваш същото? Вече съм на мнение, че българите нямат никаква съпричастност към другите хора. Виждаш, че там умират деца, жени, мъже и накратко цивилни хора и си седнал/а да пишеш тези простотии? ! Поне веднъж се поставете на мястото на тези хора, които изгубиха къщите и роднините си... Та, пак те питам същият въпрос, 16-Щеше ли да казваш същото, ако бяхме на мястото на Украйна?

24.   20 Сега пък млади момчета по кофите започнаха да ви се привиждат. Скоро не си ли срещал учителката по математика? Русофрените хептен откачихте.