Споделена история от Други

Защо Путин легализира домашното насилие в Русия?
Това е въпросът ми, кратък и ясен. Защо Путин нанесе такъв масиран удар с ракети Калибр по феминизма в Русия и го отхапа на две през средата и узакони домашното насилие в Русия няколко години преди войната в Украйна? И отмени съдебното преследване за това и направи така законите, че руските мъже да могат да ползват жените си за боксови круши напълно легално, без никой да взема на сериозно оплакванията на жените за това и да им слуша причините и суканиците. Това са факти, който не помни. Как намирате руското общество-в разложение или морално, единно и сплотено и на по-високо ниво спрямо българското?

Коментари

1.   Защото не му пука. Да държиш престъпници отговорни за престъпленията означава едно: пари. Конкретно, пари за местните правителства, пари които да снабдяват органите на реда със средства. Защо да ги дава като той и дружките му си имат лична охрана? Що па да не ги похарчи за някоя друха яхтичка? Политиците са си боклуци, толко.

2.   Българина си обича робството и диктатурата, а и десетилетия са му промивали мозъка как ни е освободила, как са ни братя и т. н. Но истината е, че това е една мракобесна държава и нормалните хора отдавна са избягали от там. Това, че имат 2 града с лъскави центрове за пред хората не я прави по-малко мизерна. С очите си съм виждал как в по-малките градове и села нямат дори асфалт, канализация и течаща вода вкъщи и мъкнат менци с вода от централна селска чешма като в 15. век. И това в най-богата на ресурси страна. Чудо е, ако видиш и трезвен мъж там. Все едно си сред зомбита, всички пияни и залитащи. Направо е сюрреалистично. А най-нормалната гледка на пътя е да видиш как някой се ядосал и вади друг шофьор от друга кола, за да го натупа. И това защото не тръгнал на първата секунда на зеленото примерно. Общо взето профанна държава с профанен народ.

4.   Центаджиите вече започнаха и конспирации да скалъпват.
Направиха и връзка между домашно насилие и СВО... Евала, тролове.
Да не се окаже, че Путин е спъвал Бидоня по стълбите, но понеже е от КГБ, е по-бърз от камерите и излиза, че ония сам се мята. Мисля, че трябва да се заемете по-сериозно с тази хипотеза, защото представете си, че започнат и други световни лидери така да ги подмятат - съществуването на демокрацията е в опасност..!

5.   Путин се опитва да спре всичко, което води западната цивилизация към самоунищожението ѝ...
Доколко ще успее, и дали това са правилните методи е отделен въпрос.
Преди време с жена ми загледахме руския крими сериал "Невский". Ами какво да ви кажа - за вече 20 епизода не видяхме нито един негър, нито един гей, нито една феминистка... Е такъв рахат скоро не е било! Преди това всяка вечер се чудехме какъв ли филм ще гледаме - негърски, гейски, феминистки или някаква смесица от трите?

Помните ли какви са били признаците и причините да се разпадне Римската империя? Обявили са любовта между мъже за по-висша от тази между мъж и жена. Другото - повечето периферии здраво са намразили хегемона...
Нещо подобно да виждате сега по света?

6.   Бъди по-конкретен. Какви закони са променени.

п. п. Без да съм пристрастен ще кажа, че нормативната уредба на държавата е парламентарна република, тоест върхоният законодателен орган е народното събрание, а не президента.

7.   мОЖЕ ЛИ да дадеш някакви линкове, които да доказват твърденията ти?

Не съм сигурен, че Путин е легализирал 'жените да са боксови круши', жените в Русия са на много голяма почит, там 8ми март е кажи-речи национален празник.

Изключително много се уважават жените и майките, майчинството е много добре подсигурено, доколкото знам при 2ро или 3то дете в семейството се получава нелоша сума в брой и може да се кандидатства за по-голямо жилище и т. н.

Всичко това не ми се връзва с тезата, че жените са боксови круши. Относно моралните ценности - моралните ценности в Русия - като семейството мъж-жена, любов към Родината, вярност, браство са на много по-високо ниво от Запада.

Виж, за домашното насилие не знам, но Путин забрани гей-браковете и ЛБГТ, Ако се разхождат по червения площад двама мъже вахванати за ръце може и да си изядат боя.

Т. Т.

8.   Аз не познавам нито мъже, нито жени, които да искат доброволно да живеят в Русия или да желаят за децата си живот там. Също никой от проруските политици не си е изпратил децата там. Това говори достатъчно.

10.   Авторът
7-ми можеш просто да напишеш в Гугъл нещо от сорта "Русия декриминализира домашното насилие" или "Путин одобри закон, който декриминализира домашното насилие". И този закон Путин го прокара не кога да е, а точно в момента, когато имаше бум на изхвърлени през балкона жени от мъжете им в Русия, когато медиите гърмяха за това от сутрин до вечер. Защото много взеха жени да му се оплакват от това и да го занимават с това Путин, а той знае, че такива неща по принцип не стават без основателна причина. И затова неочаквано и внезапно нанесе масиран удар с ракети Калибр по феминизмът в Русия и го отхапа на две през средата с огромен кратер. Като в резултат от това и гони 90-така като проценти подкрепа от народа, били те мъже или жени.
5-ти. Точно така. Путин е единственият лидер който е сто процента наясно с това какво представляват САЩ и какво целят и какво отношение имат към руснаците. Другите не са наясно. А тия които не са наясно и ритат срещу Путин ги настаняват бързо по лагери.
2-ри. А в България вече даже няма и села. Всичко става на картинка тип Торбалъжите с 1 жител. А, че се бият един друг руснаците много, бият се за което и съвсем малко от тях доживяват до 60, но за сметка на това там има що годе ред и всеки си знае мястото, а не като в България без разпри на всеки метър, но гъмжащо от нагли идиоти оставени без капка контрол. То боя на идиоти е граждански дълг на всеки, не само на милицията. Преди като бяхме под руска ръка такива не вирееха в обществото, а милицията ги млатеше на всеки метър и прибираше по бързата процедура по лагери, понятието мутра беше познато само като някаква физиономия която прави някой. Всички кандидати за познатото сега като мутра понятие бяха натиквани бързо в концлагери. Мангалите профилактично обработвани.
8. Напиши в търсачката на този сайт "Преместване в Русия" или нещо за Санкт Петербург. А предишният ни финансов министър и бивш банкер в САЩ Симеон Дянков в коя държава избра да се премести да живее?

11.   8, затова половината от хората на Боко са с дипломи от Мацква, а той самия покани Путин тук, подари му карачанка, целувки, прегръдки... А сега как ви приспива психодесните просто... Горките Харвардци пък не знаят кой гонят според интервютата на Хиена и Канадчо - ГаЗпром или ГРаСпром (второто има някаква приятна нотка на екокомпания, която се занимава с озеленяване на междублокови пространства). Явно толкова са изкарали и Харвард. Боко колко разсипа за 12 години, те надминаха само за 2 - евалата на умнокрасивите некадърници. Между другото, има и скорошни теми от хора, които смятат да емигрират на там и ако не си ги видял, мини на един очен преглед. Пък ако съвсем искаш да ти се разбие представата за света, отвори си един Human Development Index доклад на ООН и гледай къде е Русия, и къде сме ние след 30 години дИмокрация и проспИритЙет.

14.   В Русия има закон според, който може да биеш жена си веднъж годишно без тя да има право да повдигне обвинение.

15.   Да, друго си е в САЩ, там няма насилие, стрелят се като диваци, и умират без насилие!? Краварски гривеци, ревете за САЩ, че скоро няма да ги има, Русия ще пребъде, тя си е самодостатъчна!

19.   Също така бил агресор, диктатор, "молел" се на Северна Корея за оръжие, били лакоми за земя, щял да умира (да пукне дано) и тн. Вестник Шок ряпа да яде.

"легализира домашното насилие" е заглавие измислено от прогнили западни редактори в порталите на АП. Трябваше досега да се научите че западната пропаганда си служи с определени ключови думички, които имат за цел да формират обществено мнение. Нищо повече. Това отдавна не са новини, а средства за промиване на обществото, не по различни от Хитлеровата пропаганда.
Нарича се социално инженерство. Хора, дайте го вече малко по сериозно!

20.   Соросоидната пропаганда удари дъното. Дано поне усвоявате грантове, че така безплатно да се излагате ще е твърде жалко.

22.   Колкото и да увърташ авторе в Русия и в България законите са почти същите!!! Преди 2017г в Русия имаше по строг закон който вкараше родител за две години в затвор защото ударил шамар на детето си, през 2017г Путин преправи закона да е подобен на европейските и той сега е като българския.
Закона за който говориш в Русия е закон който гласи че ако удариш шамар на някой плащаш глоба около 1000 лв. В България законът е същия, глобата около 1000 лева
Търси за "1000 лева глоба" и ще видиш.

23.   22. Иска ти се да е така, ама уви. Ако няма счупвания жената, а е само насинена и замаяна от тупаниците изобщо никой не я отразява, като домашно насилие в Русия по новият закон на Путин. То даже, ако е журналистка и прави блондински работи пак не се отразява като насилие ако я хвърли през балкона, а се води инцидент. Падат като круши такива в Русия в момента, не гледаш ли новините? Само ще мечтаете за такъв управник в България и мъжете и жените. Така се гради общество. Да не са прости като в България да прокарват закони основани на емоционалните протести за домашно насилие и после жената, като засегне достойнството на мъжа той да трябва да стои и да я гледа като кастриран котарак? Това беше от връзките и браковете в България, както каза Брейка по темата на жените от тук нататък вибратора ще е техният приятел. Затова България е бълха, а Русия великан. Хайл Путин.

24.   23, Ся и аз съм русофил ама ти прекали :) Брейка не го долюбвам аз.
Моля ви, не разпространявайте чалга-патриотизъм.

Руснаците не са такива заради Путин. Просто са народ, не са мърша