Споделена история от Други

Магия или подигравка?
Здравейте. От няколко дена намирам под изтривалката ни отвън различни неща, като черупки от яйца, восък, черни конци, а днеска и два вързани пирона. От една страна ми писна да я чистя, от друга, че се притеснявам. Не знам какво да си мисля, но не е нормално точно под нашата изтривалка всеки път да се слагат такива неща. Нямаме и камери на етажа, поне да видим кой ги слага тези неща. Съседи ни казват, че това са магии и го правят с цел да ни навредят. Трудно вярвам в такива неща, но мисълта, че го правят с цел да ни навредят ме притеснява. Аз го изчистя и след ден, два, гледам пак под изтривалката има нещо подобно поставено. Замислям се с кого да сме се скарали от блока, но няма такива. Може би е подигравка? Не знам какво да си мисля. Но вече за четвърти по ред път се случва!

Коментари

1.   Имам две теории.
1. Някой ви ненавижда и се опитва да ви сплаши, като имитира магия.
2. Някой ви мрази и се е опитал наистина да ви направи магия.

Която и от двете да е правилната, целта ѝ е да усетите омраза, негативно влияние. Какво представлява черната магия според вас? Точно това, общо взето. Канализиране на лоша енергия към жертвата.

Моят съвет е да сложите камера - има малки камери, които можете да сложите на шпионката или някъде отстрани.

И се обградете с много положителни емоции. Това отблъсква негативната енергия - много любов, много усмивки и радост, много красота. Сложете си сол на прага (солта пречиства) и не го мислете толкова.

Следващия път като намерите нещо такова - оставете го в един буркан до прага затворен с бележка залепена отгоре - "благодаря, но това не ни е нужно, връщаме си ти го обратно" допълнение "сложихме скрита камера и ако не искаш да отидем в полицията, стой далече от прага ни".

Съветвам ви да снимате всичко, което откривате, за да може после да послужи като доказателство в полицията, ако се наложи.

2.   На ваше място ще купя някаква камера, която не се вижда много-много на тавана, поне да видя кой ме мрази дотолкова и ако е в обкръжението му да спра контакт с него.

3.   Гадна, мръсна магия.
Направо изхвърли изтривалката.
Някоя злобарка ти е взела мерника.
С такава гад на глава не се излиза.
Леля ми вечно имаше мазно петно на изтривалката, накрая го заряза.
Не знам дали има връзка, но имаше много проблемен личен живот, накрая си остана и бездетна.

4.   Да има много такива хора. С това се занимават, особено в някои райони.

5.   Викни православен свещеник да ти освети апартамента и го помоли да поръси и площадката пред вратата ти!