Споделена история от Други

Защо в този сайт не може да споделяме данни за контакт?
Мисля че е много тъпо. Който иска да си остане анонимен, разбира се - ОК, но ако искате да се запознаете с някой защо да не може?

Коментари

1.   Защото това е сайт за анонимни изповеди, такава му е концепцията. Като искаш сайт за запознанства, изтегли си тиндър.

2.   Доколкото знам, са си платили и затова са закрили предния си сайт. Злоупотребявало се е. Канили са деца на срещи и тем подобни.

Аз като потребител не искам никой да може да споделя лични данни, защото тогава всеки втори ще започне да си търси гадже тук и всяка втора тема ще се отклонява и разводнява.

3.   Искаи да има опция за обмен на контакти, така е точното решение.

4.   Ами това са правилата на сайта, така е решил модератора, така че ще трябва да се примириш!

5.   Защото наоколо върлуват всякакви психопати, които могат да ти прочетат личните данни и да направят куп мизерии с тях, затова. То е близко до акъла, но кой да мисли. Както виждаш, това е публично пространство и всеки има достъп до него, не ти е личният фейсбук профил, където контролираш кой да вижда и кой не това, което пишеш. Мисли следващия път, когато пишеш тема, моля те...

6.   Нищо не ти пречи да се подписваш под своите мнения, например с Кифличка. Така по-досетливите хора лесно ще сметнат 2 и 2, че ел. пощата ти в АБВ е подписът ти на латиница с малки букви: kiflichka или kifli4ka.

- Кифлоприземител

7.   Не си бил достатъчно дълго в сайта, иначе нямаше да питаш. Мога да дам един личен пример. Преди бая време когато тук нямаше никакви ограничения имаше много обяви от гейове които си търсят други гейове, на една от тези обяви бях написал, че съм пасивен гей и обичам да нося женски дрехи след което бях написал номера на един приятел. После поне 2-3 години получаваше обаждания с всякакви предложения :D

8.   Които овършахте всички сайтове за запознанства и вече всички се познавате по между си из тези сайтове, сега искате и анонимни сайтове да се адаптират към вашите нужди?

9.   Кифльо, що да се подписва автора с Кифличка, като може и да е мъж? Хептен си се побъркал с тия кифли, спри ги, че от тях само дебелееш.

10.   Знаех, че е имало проблем и затова, след това е забранено публикуването на координати. Не знаех, че е имало чак такива нещастници като N7. На всичкото отгоре и да се похвали сега... Да ни пази Господ от такива боклуци!
Може би не е лошо модератор да каже поради какъв проблем се е стигнало до това?
Този сайт не е за запознанства, не бива и не може да се превръща в такъв - има си достатъчно комерсиални (и даже - не... ) за тази цел.
Иначе и на мен много пъти ми се е искало с някого от сайта да пообщувам "на лични" (мейл). Да се ангажира модератор да посредничи за някои, вероятно е прекалено трудоемко. Затова пък не рядко "не забелязват леко шифрован" мейл. Просто проявете остроумие.

11.   Защото има много ненормалници - и после може да ги съдят, и те затова са си "вързали гащите"!

12.   До автора на темата

Човече, ако бях видял темата ти веднага, след публикуването й, то щях да ти напиша коренно различен коментар. :)))
Щях да ти отговоря, че не се допуска никакво изключение и т. н. в публикуването на информация за контакт.

Но преди не повече от два дни сам се уверих, че модераторите е възможно да се смилят над копнежите и опитите ти да публикуваш майл. :)

Лично аз тогава бях супер, приятно изненадан, когато ми обявиха коментара.

Но следва да имаш предвид, че тук освен добри хора, с които би било хубаво да влезеш в контакт (и с които може би споделяте сходни гледни точки и биха били готина компания в реалния живот), то виреят и куп недобросъвестни създания, които биха злоупотребили по един или друг начин с теб.

По тази причина, ако желаеш все пак да обявиш майл за контакт с теб, то е строго препоръчително:
* да създадеш фейк майл (под 'фейк' имам предвид реален майл, с една едничка цел - контакт с някой от тук, който не е официален и идентифициращ те по един или друг начин)
* да го споделиш в коментар, но не директно копи-пейстнат, а примерно завоалиран, като го разпишеш литерално с думи. За пример: abv_gde@domain. mnop го разписваш така: абв долна черта где кльомба домейн точка мноп

И следва да бъдеш подготвен, че на същия може да получиш съобщения не само от човека, от когото очакваш да ти пише, но и то странични хора, които или да се представят за този, желан човек за контакт, или да трупат спам на майла ти.

А може да се случи и ситуация, като при мен - да очакваш някакви съобщения, а в действителност пощенската ти кутия да остане абсолютно празна и да разбереш, че никой не желае да ти пише... :///

:D