Споделена история от Други

Дрехи
Колко пари средно давате на година/месец за дрехи/обувки(маратонки) и какъв ви е любимият аутфит да речем примерно риза с светли дънки или суичър с тъмни дънки и т. н

Коментари

1.   Дрехи си купувам 3-4 пъти в годината, а не всеки месец и давам малко пари за тях.

Маратонки си взимам по 50 лева максимум, имам 1-2 по-хубаво ризи, но ги слагам доста рядко.

За мен скъпите дрехи са излишна комплексарщина, има десетки по-умни начини да дадеш 200 лв например

2.   Месечно около 200/300 лв.
Харесвам дънки, блузи, рокли.
Сега гледам да не купувам нищо, да спестя.

3.   Ни давам нудизма е много евтино учение в тази посока

4.   За дрехи малко трудно да преценя, един месец не си купувам, този дадох към 200лв, зависи, обувки към 500 лв годишно може би. Като цяло наскоро проявих по- голям интерес към дрехите и имам възможност да обогатя гардероба си. Харесвам по-неутрални цветове(сиво, бежово, нюанси на зелено, бяло, но рядко) или черно. Освен това тъмно синьо. Комбинации зависи как са, но или светло със светло или тъмно с тъмно. Също всичко тъмно и една светла риза с тъмни елементи за контраст или съответно обратното.

5.   Може би около 1000 = -. Иначе предимно съм с дънки и худи и маратонки/ обувки с платформа. Или кожен панталон и пуловер. Рокли имам, но не ги нося денем, за диско или по някакъв повод. Поли мразя и нямам.
ж, 25

6.   Какво означава "аутфит", извинете??

7.   Комфортни черни суичъри и тъмни дънки/анцузи

8.   Да беше пояснил мъжете ли питаш, жените ли, за всеки ден ли, за работа ли, за свободното време ли, възраст нещо? :-)

9.   Рядко купувам дрехи, скъпи са на фона на заплатите в страната, затова, трябва хората да искат по - достъпни цени за дрехите, така е коректно.

10.   Давам 1000 в началото на всеки сезон. Обичам черни илу нюд аутфити. Лятото ходя с рокли. Задължително изхвърлям дрехи преди да купя нови.

11.   Преди година и половина дадох над 10 хиляди лева за дрехи, обувки и аксесорари в интервал около 2 месеца, като тук става въпрос за около 100 единици. Боксерки, чорапи, тениски, ризи, блузи, панталони, дънки, анцузи, палта, якета, обувки и така нататък каквото се сетите. Демек не съм дал 3 бона за блуза и 2 за панталон. Обнових си изцяло гардероба на един път и от тогава насам съм дал около 500 лева за дрехи, които ми изскочат и ми допаднат. Преди да се случи това радикално купуване е имало години, в които абсолютно нищо не съм си купувал, просто в един момент реших че ми писна със старите дрехи и направих радикална промяна. Иначе любимото - елегантен панталон и риза