Споделена история от Други

Съседката ми е проститутка
Съседката ми се оказа лека жена. Всяка нощ й идват клиенти, извратеняци. И тройки прави.. Чува се как пъшка не може да се спи. Другите съседи не са така потърпевши, защото апартаментите са им празни и не живеят редовно тук.
Много ми е гнусна, разпорежда се, нагла и нахална е, простакеса.
Избягвам да се засичам с нея, но се притеснявам и за имуществото ми и на това във входа, когато не съм вкъщи. Врата до врата сме, пълна отрепка е, всичко може да се очаква от такава.
Домоуправител нямаме. Полиция - знаете, няма да помогне, а само ще се създаде конфликт, от който тая ще се нахъска срещу семейството ми.

Някой за съвет?

Коментари

1.   Стани и клиент ако ти позволи като комшия, и по време на секса и хвърли як бой. Кажи ѝ че това е садо мазо.

След това повече няма да ти направи проблем. Жените са тъпи и разбират само от дармон сикиш бубу. Нищо друго не помага

2.   Какво значение има какво работи съседката ти, това си е неин живот, живей си твоя, ако ти върти празен театър някоя съседка, е кофти, когато видиш целия квартал, че си е тръгнал, от тези неща е тогава е тъжно, а и отделно някои чака да го плаща.

3.   На практика нищо не може да направиш, освен да се преместиш.

4.   Може да не е проститутка, а да обича секса. Аз когато бях необързан, колко оргии съм правил, съседите сигурно са си викали "Ей, го на, Евгени не подбира, мъже, жени, българи, цигани, турци, всичко под ножа"

Един от многото

5.   Не се притеснявай за имуществото си. Тя със согурност има повече от теб. Май завиждаш на пъшкането и ти се иска и на теб. Искарва си парите с удоволствие жената. Не седи на бюро от 9 до 5 нито цял ден е на крак в магазина да се рзаправя с луди клиенти.
ж, 21

6.   Не е вярно, че нищо не можеш да направиш! Извикай полиция, пусни сигнал до разни медии и до господари на ефира! Изобличи я във фейсбук групата на квартала!

7.   Ако ти пъшка след 22:00 без проблем си викаш полиция.

Длъжна е да пази тишина.

Също така аз бих й 'саботирсл' бизнеса. Просто като видя някой клиент ще кажа, че е заразна и долна

Така като й саботираш 5-6 клиенти най-вероятно ще се разкара.

Между другото мисля, че най-вероятно е под наем там. Повечето к***и нарочно наемат апартаменти, а не си водят клиентите у тях за да не ги преследват разни клиенти, откачалки и сводници

Т. Т.

8.   Те идват да се.... , не да крадат. Друга ти е болката, яд ли те е, завиждаш, сам/а ли си....? Можеш да недоволстваш само за шума и ако не можеш да спиш, другото си е нейна работа и живот.

9.   Авторке, много си противна. Какво ти прави момичето? Изкарва си парите и прехраната. Какво те бърка тебе това? Никой нищо няма да направи на апартамента ти, а начинът по който я обиждаш само показва що за стока си ти самата. Секс няма как да ѝ забраниш да прави, каквото и да си въобразяваш, че е редно или не е редно. Така че вдигай си д*пето, хващай си багажа и се изнасяй като толкова много ти пречи нейното присъствие.

10.   Мале трябва да е много секси!
Проститутките са готини пък ако има свеж и лек характер.
Много изпускаш.
Такъв Плейбой пък пак не го искат

11.   Авторе - какво и се бъркаш на жената? Демокрация сме!

Аз 2 пъти в седмицата си викам курви в нас и ме видяха някои съседи, но нищо не са ми казали.

А ако ми кажат, ще ги насоля много - всеки има право да си прави каквото си иска, когато става дума за живота му и апартамента му.

Била ти гнусна... ами и ти си ми гнусен пич. Какво се бъркаш на хората?

Аз знам за няколко такива курви дето са под наем на разни места. Брокерът ми знае за 1-2 дето ги е уреждал с апартаменти.

Еми и те са хора!

Стани и клиент дето викат другите и да ти мирне главата. :)

Аман от тъпанари в тая държава!

12.   Тема измислица - написана от някой чекиджия!

16.   Лесно е, авторке: застава на отворена твоята врата за да се вижда, че си в домът си и правиш видео, но да се чуват ясно звуците от съседката. Добре е да успееш да хванеш и нея някой пък като вкарва-изпраща клиенти. Събери няколко видеа в едно, пусни ги в тик-ток или рейса и ще видиш как ще утихне там, а съседката ще се покрие.

17.   Наистина много гадна ситуация. И аз имам подобни празноглави съседи и знам какъв ужас е да чуваш това в дома си. Тия които правят секс като знаят, че може други да ги чуват не са хора, а свине. Нещо с пускане на жалби дали не става?

18.   От авторката - проститутката е противна, да. Около 40г., никаква не е, не е секси, както някой би си я представил, а пълен парцал - нахална, нагла и лъжкиня. Клиентите й са пълни дебили и извратеняци. Естествено е да се притеснявам от такава измет. Страх ме е и не ми е спокойно да живеем до такава жена.

21.   Съберете подписите на 2/3 от живущите във входа да я изселите. Друго (легално) няма какво да се направи.

22.   От много години си търся свястна проститутка, ама няма.

24.   Стани и редовен и лоялен клиент и хем ще ти спадне от цената, хем ще редуцира и стоновете. А на лизинг дава ли?