Споделена история от Други

Къде да намеря ясновидка/гадателка
Здравейте, интересувам се къде в София, или околността да намеря ясновидка/гадателка, с която да проведа много сериозен и задълбочен разговор. Преди време, моята баба е била при някаква такава жена и въпросната е познала всичко до момента каквото ми се случва. Баба ми обаче не поддържа контакт с нея и не знае къде е. Наистина се интересувам и всяка помощ по въпроса ще е безценна.

Коментари

1.   Гинка Иванова беше невероятна. Не знам къде е сега. Познаваше с огромна точност, дори номера на въпроси от изпити, които се състояха от въпроси от учебник с петцифрена номерация 2. 2. 1. 3. 1/ нещо от този род/ Описваше подробно ситуации, в каквито дори не предполагах, че мога да се озова. Самата тя казваше, че не знае какво озбачават номерата, на въпросите които ще ми се паднат, но аз й казах, че знам. Само два месеца по-късно изтеглих точно нонерата, които ми спомена. Позна й за здравословен проблем и ми даде съвети. Също и за хора, които не са искрени към мен. Беше много отдавана. Търсих я, но тогава малко хора имаха мобилни телефони, а тя пътуваше из страната. Казваха, че е от Варна.
Сега би трябвало да е някъде към 55-56 годишна.
Невероятен феномен!

2.   Не се занимавай с шарлатанки.

Ясновидките общуват с демони и носят зло и негативна енергия.

След среща с такава може да ти се случат лоши неща или да ти стане лошо.

3.   Елена Иванова Гоце Делчев или петрич

4.   Тези т. нар. гадателки контактуват с дяволски(демонски) сили или са пълни шарлатанки и мошенички!

Това са абсолютни простотии и демонски неща! Няма нищо вярно в тях!

Не се занимавай с такива неща! Това е грях!

Не знам как се отнасяш към вярата в Бога, но изходът(ако имаш сериозен духовен проблем) при теб е един:

Обръщаш се към Бога с цялата си душа и сърце и се въцърковяваш в православната църква!

И отиваш в православен храм и говориш с някой по-опитен православен свещеник - и следваш съветите и указанията му!

5.   Имаше една жена точно при халите в единия от блоковете. Ако питаш там сигурно ще ти кажат, не може да не знаят. Не знам дали още работи така да се каже. Не се гордея с това, но и аз съм ходил при нея, просто ми се наложи да се освободя по някакъв начин от проблемите, които имах. Пари не ми е искала никога, общо взето нищо и от това, което ми каза не е станало. Но тя изрично ми каза, че времето е относително понятие и тя вижда всичко наведнъж. Кое е вярно и кое не, не мога да кажа.

6.   Прочети и гледай в ютуб за леля Минка от село Осетеново

7.   Нямаш ли семейство и приятели да те вкарат в правия път. Потърси медицинска помощ, преди да си съсипеш бъдещето от дългове и измами

8.   В Базар бг има една жена Ина. Гледа на кафе, карти, прави нумерология, натални карти, физиогномика. Много е добра и като човек е много мила. Самата ѝ енергия е много приятна и ефирна. Обаче твърдо не прави магии и за много сериозни животозастрашаващи състояния, няма да пожелае да каже нищо. Има някакви нейни много строги морални принципи, но досега от всички гадателки, където съм обиколила там се почувствах за пръв път разбрана, насочена и дори излекувана. Все едно си бил на психолог всеки път след нея.
Няма да съжалявате и не взима много пари.

9.   Изключително забавна тема. Ето сега поглеждам в магическото си кристално кълбо и виждам, че някой ще бъде жестоко изпързалян щото е твърде наивен за да осъзнае, че си плаща за да чуе това което иска да чуе. И това колко "добра" е конкретната "гадателка" зависи от умението и да прочита правилно клиентите си а не толкова отвъдния свят.